Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Uzimam ključeve, sedam u Smarta i krećem. Samo mi reci gde da ubijem vreme do večere, pošto stižem oko 4?
ma dodji odmah, stavicemo Smarta na strik da se susi, dok mi puckamo kanarijsku pljugu i oblizujemo ljutu vreme caskom prodje.
Link to comment
Jbt, a kako vi to primetite? Ja nisam siguran ni da bih primetio višak/manjak prstiju.
kako da ne pimetim kandze na stopalima zafarbane belim da zamaskiraju gljivicna oboljenja?! :blink: a kad je visak prstiju u pitanju meni prosle godine neki hvarski dzek sperou pokazao svojih sest noznih prstiju. reko da on to tako svima pokaze da ukaze na svoju posebnost, sve dok mu se jedan nije izuo da pokaze svoja cetiri prsta :D
Link to comment
ček bre rasejani, ako ćemo pravo, ja sam još matorija. da je to što kažeš pravilo do sada bih valjda čula. obuća i eventualno nazuvci i priglavci se obuvaju . ostalo su odevni predmeti koji se oblače ili navlače. tu spadaju i hulahopke i čarape raznih debljina.pelerina, šal i lizeza se ogrću. marama se vezuje i zabrađuje, košulja se upasuje ili ostavi da landara.od oktobra do maja na noge navlačim čarape, najčešće dokolenice. ne obuvam ih ni slučajno.
Мене су уцили, од малих ногу (кад сам носио обуцу манјих бројева, јелда), да су царапе итем који се обува. Сто у family, сто у сколи. Мозда царапе негде спадају у одецу, али су у мом крају увек спадале у обуцу (а некад су само спадале). Па се отуд обувају. Да нисмо натрцали на регионалну difference?
a šta se radi sa rukavicama?
Навуку се, па онда удри аперкатом и хеклерајем.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Ja video juce-prekjuce stariju zenu u busu s tim. Prvi put da sam video ikoga da nosi.
cenim da je to moja baka, žena ima i patike i sandale sa tim đonom.kaže da joj je trebalo 10ak dana da se navikne, ali da su preudobne.ali ovo da vidim na tipu... laugh.gif
Link to comment
Je l' ima neko na PPP da je kupio ovo... čudo? Juče mi je prodavačica rekla da se mesec dana navikavala da hoda u njima.
ja mogu da potvrdim (bar za sketchers verziju toga) da je beskonacno udobno, mozes da hodas ceo dan, a da ne osetis. osecaj je otprilike kao da hodas bosa po pesku. ne znam sto se prodavacica toliko navikavala da hoda u tim, mozda su te drugacije od ovih mojiih. naravno, neces smrsati zato sto ih nosis (iako se tako otprilike reklamiraju), ali ce ti definitvno omoguciti da se dugo udobno setas.5710_womens-skechers-shapeups11812_173_detail6.jpg
Link to comment
beskonacno udobno, mozes da hodas ceo dan, a da ne osetis
Težim da mi ovo postane jedini kriterijum prilikom kupovine obuće. MBT su oko 18.000, a skečers šejp aps mogu da se nađu na sniženju za 5.000.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...