Jump to content
IGNORED

Kazi mi koji bi lik bio


3opge

Recommended Posts

kako je smesno kad ljudi pisu da bi voleli da budu neki likovi iz skroz nekih nepoznatih knjiga samo da bi se pohvalili da citaju ili samo da bi ispalo tako a ustvari uopste ne citaju...realno ja bih voleo da budem aragorn iz gospodara prstenova...jes da knjigu nisam citao ali sam zato film odgledao nekoliko puta i to sva tri dela nekoliko puta...aragorn bih voleo da budem zato sto je on ubica uruk-haia, oraka i ostale smrdljive zgadije predvodjene zlocinackom upravljackom rukom zlog smrada saurona

Link to comment
kako je smesno kad ljudi pisu da bi voleli da budu neki likovi iz skroz nekih nepoznatih knjiga samo da bi se pohvalili da citaju ili samo da bi ispalo tako a ustvari uopste ne citaju...
upravo. evo, vasudeva bi hteo biti leopold bloom. a svako ko je procitao knjigu zna da ne postoji ni jedan jedini razlog zbog kog bi neko hteo da bude lik koji dangubi okolo i misli neke gluposti.on topic: ja bi volo da budem vukodlak ko jack nicholson u the wolf (valjda ima i knjiga). da danju mogu da se foliram po kancelarijama, a nocu izlazim i pravim sranja, i niko me ne provali.
Link to comment
kako je smesno kad ljudi pisu da bi voleli da budu neki likovi iz skroz nekih nepoznatih knjiga samo da bi se pohvalili da citaju ili samo da bi ispalo tako a ustvari uopste ne citaju...realno ja bih voleo da budem aragorn iz gospodara prstenova...jes da knjigu nisam citao ali sam zato film odgledao nekoliko puta i to sva tri dela nekoliko puta...aragorn bih voleo da budem zato sto je on ubica uruk-haia, oraka i ostale smrdljive zgadije predvodjene zlocinackom upravljackom rukom zlog smrada saurona

A sto se ti sada hvalis da gledas filmove?

:rolleyes: Realno ja bih volela da budem ja. Nerealno bih mogla da budem Ljosin Don Rigoberto i da imam sedmodnevni licni ritual. Ovi sto nisu citali, a foliraju se da jesu, znace na sta mislim. cool.gif Moram samo da nadomestim nedostajucu maljavost, ali nista i nikad nije idealno..angry.gif

Link to comment
upravo. evo, vasudeva bi hteo biti leopold bloom. a svako ko je procitao knjigu zna da ne postoji ni jedan jedini razlog zbog kog bi neko hteo da bude lik koji dangubi okolo i misli neke gluposti.
konju, ovo nije anketa u kojoj se pricaju zelje, inace bih rekao da zelim da budem, stajaznam, Odisej, nego koji lik mislite da predstavljate!nego reci mi, jesi li odvojio vreme i citao dajdzest Ulisa na Wikipediji, ili si poslao SMS nekom obrazovanom drugaru da ga pitas o cemu se tu radi pa te on eskivirao kratkom porukom da je Leopold Blum lik koji "dangubi okolo i misli neke gluposti"?
Link to comment
konju, ovo nije anketa u kojoj se pricaju zelje
ne znam ja to.
inace bih rekao da zelim da budem, stajaznam, Odisej, nego koji lik mislite da predstavljate!
pa ulis znaci odisej, retarde.
nego reci mi, jesi li odvojio vreme i citao dajdzest Ulisa na Wikipediji, ili si poslao SMS nekom obrazovanom drugaru da ga pitas o cemu se tu radi pa te on eskivirao kratkom porukom da je Leopold Blum lik koji "dangubi okolo i misli neke gluposti"?
jok, procito, i to je moj digest.
  • Haha 1
Link to comment
pa ulis znaci odisej, retarde.
Zastrasujuce si glup. Postavio sam ovu suptilnu analogiju da ukazem na jaz izmedju zelja i realnosti koji je isti izmedju mitskog Odiseja i Dzojsovog smotanog Leopolda kao i izmedju mog ocekivanja od zivota i njegove trapave realizacije, a ti...eh. I citao si "Ulisa". Vazi. Koliko znam, tebe smori i citanje etikete na pivu. Edited by vasudeva418
Link to comment

kingova potpaljivačica Charlie McGee. šta bih sve spalio, ih!iliujak, iz "uloge porodice u svetskoj revoluciji". šta je taj ženskih obrn'o.no, kasno je i za prvo i za drugo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...