Jump to content
IGNORED

Predmeti, predmeti


woodooinstalater

Recommended Posts

kad na red dodje drevno telefoniranje, centrale i prespajanja bice neki drugi predlog......prestilizovanost, neVroza, frustAcija, beat rhytm. sve je tu.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • woodooinstalater

    53

  • le petit nicolas

    10

  • расејан

    4

  • Ras

    4

...Sve drugo, a najvise najcesce korisceni izgovor da sluzi i bitno olaksava posao takozvanim poslovnim ljudima je samo nacin da se sakrije (najcesce od samog sebe) neorganizovanost...
Umberto, sine? :lol: Hvala lepo, ovo je bilo brzo i o, kako tacno. Bas me je podsetilo na delic "Kako ne upotrebiti mobilni telefon"- iz "Minimalnog dnevnika". Za jedan citat mu hvala narocito, dodajem ga kao prilog, jer - nekako mi se cini- pravda i moju averziju prema doleopisanima.

"... Slede preostale dve i to rizicne kategorije (i za sebe i za nas). U jednoj su svi oni koji nigde ne krecu ako ne mogu da caskaju o frivolnim stvarima sa prijateljima i rodjacima od kojih su se upravo rastali. Njima je tesko objasniti zasto ne bi trebalo da to cine: ako im ne polazi za rukom da pobegnu od te prinudne interakcije i uzivaju u trenucima samoce, ako ne mogu da se zainteresuju za ono sto rade u tom momentu, da iskuse udaljenost posto su spoznali bliskost, ako ne mogu da se ne razmecu svojom ispraznoscu, nego od nje prave amblem i barjak, pa dobro, onda je to problem za psihologe. Smetaju nam, ali moramo razumeti njihovo njihovo strasno unutrasnje siromastvo, zahvalni sto i sami nismo takvi i oprostiti im (ne dozvolite da vas obuzme luciferska radost sto niste kao oni, jer to bi bila oholost i nesostatak milosrdja)..." :wicked:

Link to comment

@woodoinst: je li ovaj link sala, ili izistinski :o mislila sam na one lepe male centrale sa spajanjima. bilo ih je, na primer, na hotelskim recepcijama (jos krajem 1980-ih, u gradu londonu). imale su emajlirane poklopce sa otisnutim brojevima soba. oni bi milo zaklepetali po drvenoj ploci kad "soba" zatrazi vezu:wub:za sve one koji su imali vlast nad (pre)spajanjima pustam poz

Link to comment
@woodoinst: je li ovaj link sala, ili izistinski :o mislila sam na one lepe male centrale sa spajanjima. bilo ih je, na primer, na hotelskim recepcijama (jos krajem 1980-ih, u gradu londonu). imale su emajlirane poklopce sa otisnutim brojevima soba. oni bi milo zaklepetali po drvenoj ploci kad "soba" zatrazi vezu:wub:za sve one koji su imali vlast nad (pre)spajanjima pustam poz
Jao, izvini, mislio sam da mislis na obicno svakodnevno telefoniranje, danas i ovde.... Fiksnim.O TIM centralama cemo posebno. Imaju one svoje cari.Sorry, jos jednom.
Link to comment
Komercijalno trziste gvozdurije poznate pod imenom oruzje je posle sloma istocnog bloka ozivelo pored ostalog brojnim programima modernizacije velikog broja migova zatecenih u sluzbi. Ponuda je bila veoma siroka, a kombinacije neverovatne: Izrael, Kina, Rumunija, neke zemlje ex-Jugoslavije?.
Ne racunajuci pomenute krpeze, jedno inzenjersko dostignuce ipak nastavlja da zivi:00232.jpg00232.jpg00233.jpg00234.jpg00235.jpg00236.jpg00237.jpgOvako je pocelo: treci s desna prvi probni pilot G.K. Mosolov, cetvrti A.I. Mikojan, sa timom strucnjaka, pored verzije E-8/2Mosolov_001.jpgG.K. Mosolov, probni pilot, posle jednog od prvih letova prototipomBroonov.jpgA.G. Brunov: vodja celokupnog projekta na cijem je celu bio preko 2 decenije00238.jpgPrvi serijski slikan sa odgovornima. G.K. Mosolov je u kabini aviona Edited by woodooinstalater
Link to comment

postovani,postajete sve hermeticniji. molim, dajte neke captions. pa ne mozemo, valjda, stalno da iz propertiza vadimo cvonjke podataka za dalje traganje.poz: osoba lenja, bez jevtine karte ili indeksa. samo ima komsinicu-garderoberku koja fura sa tipom na ulazu.

Edited by le petit nicolas
Link to comment
postovani,postajete sve hermeticniji. molim, dajte neke captions. pa ne mozemo, valjda, stalno da iz propertiza vadimo cvonjke podataka za dalje traganje.poz: osoba lenja, bez jevtine karte ili indeksa. samo ima komsinicu-garderoberku koja fura sa tipom na ulazu.
Sta su captions i propertiz??? :ph34r: Bez zezanja. Edited by woodooinstalater
Link to comment
Sta su captions i propertiz??? :ph34r: Bez zezanja.
caption je propratni tekst uz ilustraciju, zove se i "legenda".properties, izmedju ostalog, sadrze "putanju do izvora", sto dobijas iz menija (pri dnu) kad desno misokliknes na, recimo, fotografiju. ponekad te stvarno dovede do "izvora" :thumbup: pozps. faca je moslov. da. antikorektna, i vise: reklama za isto. Edited by le petit nicolas
Link to comment
caption je propratni tekst uz ilustraciju, zove se i "legenda".properties, izmedju ostalog, sadrze "putanju do izvora", sto dobijas iz menija (pri dnu) kad desno misokliknes na, recimo, fotografiju. ponekad te stvarno dovede do "izvora" :thumbup: pozps. faca je moslov. da. antikorektna, i vise: reklama za isto.
Aaaa, razumeo, vecerasnji post je:Yefim Gordon & Keith Dexterwith Dmitriy Komissarov2008, Ian Allan PublishingISBN 978 1 8570 257 3Onaj predhodni je licna arhiva :ph34r: A Mosolova mozemo na Sudbine, uz Roze Vadima? Ima mesta, bas ispod posta o Katrin Denev :P
Link to comment

CΠΑСИБО! :) Ima jedna cuvena, predratna: reci idu, otprilike - 'mi smo (staljinski sokolovi, podrazumeva se) piloti, avioni su nam pa prvom mestu, a devojke odmah za njima... (prevod extremno slobodan, mada ne treba znati ruski da bi se razumelo sta je pesnik hteo da kaze). Ali vredi poslusati. :lol:Edit: kada sam ovo postavljao, nisam mogao da cujem ton na tvom klipu, vidim da znamo o cemu pricamo :)

Edited by woodooinstalater
Link to comment
:lol: Savrseno!Cestitam.Samo, gledam nesto ove 'spotove' i zao mi je sto malo ko obrati paznju (ideoloska zaslepljenost a i CCCP-a svima preko glave, kako i treba) koliko su oni u stvari, za svoje vreme - profesionalno besprekorno uradjeni.Nije dzabe Hauzer dve kulture koje su obelezile 20. vek - americku i sovjetsku - poistovetio upravo na filmu tvrdeci da njihova okrenutost tehnici najbolje dolazi do izrazaja upravo kroz tako tehnicku umetnost kakav je film.A mi precesto, nazalost, zaboravljamo doprinos sovjetskog (narocito postrevolucionarnog) filma - modernoj umetnosti. I ne samo filma...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...