Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

blago vama sto vam malo za srecu treba.
nema tu sta za srecu, ona zena ochigledno ceni da je to dovoljno shockantno u ovom trenutku (ako zanemarimo momenat iskrenosti, da mozda zaista i jeste, sto je apsolutno abitno u datoj konfiguraciji).a verovatno i jeste (dovoljno shockantno), poshto to bash nije najpopularnija rechenica za reci kod srba danas.ko nekad, kad neki nisu bili komunisti, jadni ljudi, dostojni svakog zgrazavanja ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

I ja se ponadao ali da će se naći u ekipi za odlazak. Osobe koje se bave svačim obično budu i prosečne u svemu čime se bave. Tako i "sveznadarka" Jelena Kosanić.Mali citat iz njene biografije:"Pored novinarstva, koje stalno usavršava, u budućnosti želi da se bavi i marketnigom, koji je diplomirala, a trenuto je na postdiplomskim studijama na FON-u."Apelujem na Savindana i ostale FON-ovce da joj pomognu kako bi se što pre pridružila onima koji su otišli sa b92 i tako ojačala ovu kuću, a njoj lično želim puno sreće u marketinigu. Siguran sam da je na tom polju jača nego u novinarstvu. Ali mnogo jača.

Link to comment

imala je davno jelena kosanic novinarske pokusaje u danasu. :isuse: mozda sam konzerva, ali ne priznajem novinare dok ne procitam pismen tekst sa glavom i repom, a to je poslednjih godina sve teze pronaci.

Link to comment
I ja se ponadao ali da će se naći u ekipi za odlazak. Osobe koje se bave svačim obično budu i prosečne u svemu čime se bave. Tako i "sveznadarka" Jelena Kosanić.Mali citat iz njene biografije:"Pored novinarstva, koje stalno usavršava, u budućnosti želi da se bavi i marketnigom, koji je diplomirala, a trenuto je na postdiplomskim studijama na FON-u."Apelujem na Savindana i ostale FON-ovce da joj pomognu kako bi se što pre pridružila onima koji su otišli sa b92 i tako ojačala ovu kuću, a njoj lično želim puno sreće u marketinigu. Siguran sam da je na tom polju jača nego u novinarstvu. Ali mnogo jača.
Cinici će dodati da je možda najjača bila u rukometu, dok je igrala za "Radnički", negde pre nego što je došla na Studio B.
Link to comment
Након ове емисије, Диви можеш да се обраћаш само у трећем лицу множине.
ja ne videh ovo, masovni ristepak.
Link to comment
sta ste se navrzli na tu zenu? koja je to?
ovajedna od onih sto nit smrdi nit mirise, najveci kvalitet joj je sto ne iritira penzose.eo i slika1949517279451a709b1824d126688217_orig.jpg
Link to comment

Jeb'te se, dobra je bila Jelena dok je intervjuisala raznu gamad, tamo negde 2002, 03, 04...Uostalom,

Vatreni je navijač FK Crvene zvezde i redovno prati sve međunarodne utakmice ovog kluba.
+vidjena na koncertu Artoa Lindseya. Znaci, mora da valja. -_-
Link to comment
Pošto je ukinuta „Naša borba” 1998. godine, u želji da se oproba u analitičkom pristupu novinarstvu, prelazi u nedeljnik „Evropljanin”, u kome su u tom trenutku radila najpoznatija novinarska imena: Bogdan Tirnanić, Aleksandar Tijanić, Dragan Bujošević, Ivan Radovanović, Ljiljana Smajlović, Vesna Kostić... Osim tekstova o političkim zbivanjima, pisala je reportaže, ali objavila i mnoge tekstove o fenomenima, poput onih o srpskoj masoneriji, serijal: „Mihajlović, Božić , DB i ostali masoni”.
Sigurno je od pomenutih dosta naucila, a ova simpaticna hajka mi se cini kao izvestan odlazak sa B92.
Link to comment
Sigurno je od pomenutih dosta naucila, a ova simpaticna hajka mi se cini kao izvestan odlazak sa B92.
Ma jok. Puste želje i snovi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...