Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ni mene ne cudi to sto ti nisi odgovorio na moje pitanje. Da li smatras da je u redu da drzava daje novac iz budzeta ne vladinoj ogranizaciji?
Država je namenski odvojila novac za nevladine organizacije zato što one odrađuju delove društvenih problema koje država ne ume da reši ili im je lakše da to prepuste nekom drugom. E sad, zašto su dobili toliko para, koliko su dobili drugi, kakvi planovi su u pitanju... to je druga stvar.
Steta sto na youtube nema jos nekih zanimljivih tv gostovanja, kod Minimaksa [mislim da je tada jos uvek bio na pinku] posle bombardovanja a pre 5. oktobra kenjanje o Kosovu prekida sa "ja mislim da je Kosovo izgubljeno" nakon cega nastupa tisina u studiju pa red reklama.
Pa dobro, mi smo svi navikli da javne ličnosti posmatramo kroz sopstveni polarizacioni filter, ne poznajemo ih kao ličnosti nego kroz ono kako se predstavljaju javnosti. Saša Popović i Željko Mitrović privatno verovatno slušaju neku pristojnu muziku, ali mlate pare na šundu isto kao i njihovi pevači. Stvar je da li je čoveku moralno prihvatljivo da radi tako nešto.Onaj momak što je svirao sax pa otišao na Berkli je verovatno mogao da skupi više para svirajući na svadbama nego u Knezu, ali nije hteo. Andrea Bocelli ima operski glas ali snima pop varijante, to se kupuje, Pavaroti to nije radio.
Link to comment

ne bih da vredjam ekspatse ali primecujem zakonitost u porastu forumskih bolida iz dijaspore. da li nam se smese bolji dani u srbiji?

Link to comment
Država je namenski odvojila novac za nevladine organizacije zato što one odrađuju delove društvenih problema koje država ne ume da reši ili im je lakše da to prepuste nekom drugom. E sad, zašto su dobili toliko para, koliko su dobili drugi, kakvi planovi su u pitanju... to je druga stvar.Pa dobro, mi smo svi navikli da javne ličnosti posmatramo kroz sopstveni polarizacioni filter, ne poznajemo ih kao ličnosti nego kroz ono kako se predstavljaju javnosti. Saša Popović i Željko Mitrović privatno verovatno slušaju neku pristojnu muziku, ali mlate pare na šundu isto kao i njihovi pevači. Stvar je da li je čoveku moralno prihvatljivo da radi tako nešto.Onaj momak što je svirao sax pa otišao na Berkli je verovatno mogao da skupi više para svirajući na svadbama nego u Knezu, ali nije hteo. Andrea Bocelli ima operski glas ali snima pop varijante, to se kupuje, Pavaroti to nije radio.
sta znaci to "moralno prihvatljivo"? zbog cega je nemoralno pevati sranje muziku? zaradjuju ljudi na taj nacin, ja na to gledam kao na biznis. odu u svicu, zgrnu lovu i donesu je u srbijiu. meni su gadni oni sto se kao trude i reklamiraju kao muzika koja "ima smisla" a ustvari su golo govno. nesto od jelen top1o ekipe npr. Edited by kojot
Link to comment
ne bih da vredjam ekspatse ali primecujem zakonitost u porastu forumskih bolida iz dijaspore. da li nam se smese bolji dani u srbiji?
:huh: treba li da se uvredim?
Link to comment

dobro, tercirao sam larssonu. lik i delo mladjahne ljubiteljke lepog i sporog sam nekako zaobisao a tek sada shvatam o kakvom se nebrusenom dijamantu radi...

Link to comment
sta znaci to "moralno prihvatljivo"? zbog cega je nemoralno pevati sranje muziku? zaradjuju ljudi na taj nacin, ja na to gledam kao na biznis. odu u svicu, zgrnu lovu i donesu je u srbijiu. meni su gadni oni sto se kao trude i reklamiraju kao muzika koja "ima smisla" a ustvari su golo govno. nesto od jelen top1o ekipe npr.
mislim, lično moralno prihvatljivo. Neće svaki član filharmonije kad ostane bez posla da ode u svadbare, neki će pre da crknu od gladi, a nekima nije problem.
Link to comment
Након ове емисије, Диви можеш да се обраћаш само у трећем лицу множине.
Drugom.
Link to comment
Razumela bih da zivi negde gde prica na engleskom veci deao dana da joj se omakne , ali ovo je smesno i tuzno.
To je ipak mnogo duza prica. Kad je stigao Windows na srpskom, ja nisam znao sta znace 'iseci' i 'nalepi'. Nije uopste potrebno da zivis na engleskom govornom podrucju - dovoljno je da provedes veci deo dana uz monitor, bilo da ti je to posao kao vecini forumske populacije, ili da jednostavno ubijas vreme, kao ona. Edited by April
Link to comment
Jel' istina da je Dzej-Kej juce izjavila da je ateista? Ako jeste :Hail:
jeste. izjavila je. u stvari se drzala vrlo dostojanstveno.
Link to comment
mislim, lično moralno prihvatljivo. Neće svaki član filharmonije kad ostane bez posla da ode u svadbare, neki će pre da crknu od gladi, a nekima nije problem.
pa to je onda pitanje evolucije. tako ce filharmonisti da izumru od gladi, zar ne?i pandi bi bilo bolje da se najede kupusa ^_^
Link to comment
LUJ TERU IZA REŠETAKA :Hail: "Vole da prave buku..." :)
sjajna epizoda. jel to krenuo ceo novi serijal?dobro je što nije bio previše ciničan, plašio sam se da će da ga nabode neki...
Link to comment
sjajna epizoda. jel to krenuo ceo novi serijal?dobro je što nije bio previše ciničan, plašio sam se da će da ga nabode neki...
Stvarno ne znam, valjda nije samo neki specijal.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...