Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"Dug put do dna". Ima dalje?

Da li će da napuni Arenu ili da je isprazni? Ko je njena publika i kako teku pripreme za All about Diva?Ove subote na crvenoj sofi Lune Lu govori-Jelena Karleuša. Takođe, videćete i kako izgleda prvomajski uranak, ali i Kan za vreme najvećeg filmskog festivala na svetu. Svedok saradnik: Vladimir Đukelić.
Link to comment
vi ne volite da slusate jelenu karleusu?
Volim ali kad je na ekranu precrtan onaj mali zvučnik a TV mi služi kao noćno svetlo. Jedino tad. :lol:
Link to comment
Mislim da se od sledece nedelje ustaljuje voditelj...javlja mi se...
Dobro ti se javlja. A jel ti se javlja ko ide u JAR na SP iz sportske redakcije?

Opet MB :piggy: svetsko a naše msm govno

Link to comment
gresis, za standarde srpskih medijskih intelektualnih autoriteta JK je vrlo ozbiljan mislilac.
:) da ,da

Sve može samo da ne peva

Link to comment
Након ове емисије, Диви можеш да се обраћаш само у трећем лицу множине.http://www.youtube.com/watch?v=Ha5k-jHxcPY
hvala ti za ovo. ovo je jedno od najjacih pawnovanja koje sam video. veliki rispekt za jk, razmazala je ovu primitivnu seljacinu koja bukvalno nema dva grama mozga. vidjao sam ljude da lupetaju ali ovaj je kao da si ga skinuo sa neke planine gde je proveo ceo zivot bez kontakta sa spoljasnjim svetom. Edited by kojot
Link to comment
hvala ti za ovo. ovo je jedno od najjacih pawnovanja koje sam video. veliki rispekt za jk, razmazala je ovu primitivnu seljacinu koja bukvalno nema dva grama mozga. vidjao sam ljude da lupetaju ali ovaj je kao da si ga skinuo sa neke planine gde je proveo ceo zivot bez kontakta sa spoljasnjim svetom.
Zasto primitivnu seljacinu? Covek je sasvim kulturno pitao zasto drzava daje novac ne vladinoj organizaciji kada postoje drugi mnogo vazniji problemi u Srbiji koji iziskuju finanskisku pomoc. Jelena je izjavila da je u vrlo srecnoj poziciji posto moze i da se skine gola tu tog trenutka i to bi joj samo povecalo popularnost. Sigurna sam da iz istih razloga podrzava homoseksualce i ubacuje engleske fraze tipa by the way & open mind iako zivi u Srbiji. Razumela bih da zivi negde gde prica na engleskom veci deao dana da joj se omakne , ali ovo je smesno i tuzno. Mada, kada malo bolje razmislim nije nista novo, jos je Jovan Steria Popovic pisao o tom fenomenu, promenio se samo vek i jezik, a ta zatucanost je ostala ista.FEMA: (okrenuta ogledalu): Miko fo! .... Mi ko fo!SARA: A, nove lokne! Rihtig! ... Po poslednjem žurnalu! Šarmant, ala boner!FEMA: Ovo su iz Pariza, bečke ništa ne valjadu, a moj je pasion, znate, da mi je sve francuski.
Link to comment
uopste me ne cudi da je tebi ok ovo sto ovaj kreten prica.
Ni mene ne cudi to sto ti nisi odgovorio na moje pitanje. Da li smatras da je u redu da drzava daje novac iz budzeta ne vladinoj ogranizaciji? Znam moras da budes politicki korektan, to je sad u modi :)
Link to comment
ovo je jedno od najjacih pawnovanja koje sam video.
Steta sto na youtube nema jos nekih zanimljivih tv gostovanja, kod Minimaksa [mislim da je tada jos uvek bio na pinku] posle bombardovanja a pre 5. oktobra kenjanje o Kosovu prekida sa "ja mislim da je Kosovo izgubljeno" nakon cega nastupa tisina u studiju pa red reklama. Zatim na Palmi daje podrsku iskopavanju masovne grobnice u Batajnici [koliko se secam na tom slucaju je radio Dragan Karleusa]. Bez obzira ma piramide i ostale nastupe, jos uvek ima smisla pitati se sta to Karelusa moze da poruci u emisiji LuneLu. Mozda je konacno sredila kucu da izgleda kao ona Tonija Montane u Scarface-u.
Link to comment
Ni mene ne cudi to sto ti nisi odgovorio na moje pitanje. Da li smatras da je u redu da drzava daje novac iz budzeta ne vladinoj ogranizaciji? Znam moras da budes politicki korektan, to je sad u modi :)
u redu je da drzava daje novac nevladinoj organizaciji jer je to u civilizacijski razvijenim zajednicama nacin da se pomogne razvoj gradjanskog drustva.nadam se da smetnju ne cini cilj i motiv rada te nevladine organizacije, jer u slucaju da je to problematicno, posledice su poznate.(mi ko fo = ne vladina) a i sala je besmislena. Edited by luba
Link to comment

Govedo se opet odjavilo na A/D, ali mi se čini da nije zgoreg da se banuje do 2999, džast in kejs. Svi znamo da ima života posle smrti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...