Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

meni je super istjerivanje zive iz organizmaa nikako da shvatim da li je najdan dobar preduzetnik jer je napravio malo krugova i tako poradio na ekskluzivnosti, ili los preduzetnik jer nije prosirio kruzne kapacitete
kolko sam shvatila, najdan je trenutno nikakav preduzetnik, tj ko zna kako se klasifikuje tamo de je ^_^
Link to comment

Bezi Seme i Dine, pa oni zmajolovci iz Paranormalne Srbije su original Supernaturala :isuse::lol: :Hail:edit: za najdana, pa ceo taj pomoravski kraj (dobar deo porodice potice odatle) je poznat po poljima konoplje ludaje, onako nevezano za temu cool.gif

Edited by stvaen
Link to comment

I sta bi sa Jutrnjim programom? Ko kad sta vodi? Jutros sam u prolazu cuo neku kako toroce 200km/h, a onako pospan nista nisam razumeo ni sta prica.

Link to comment

Svaki put neko drugi ... Izgleda da nemaju ni oni ideju kako da popune taj jutarnji program, pa je sada kao audicija.

Link to comment
Svaki put neko drugi ... Izgleda da nemaju ni oni ideju kako da popune taj jutarnji program, pa je sada kao audicija.
znachi brakus. tj uopshte da ne ide kuci :lol:
Link to comment
znachi brakus. tj uopshte da ne ide kuci :lol:
Brakus je radio u četvrtak... Valjda su mu nabavili krevet da odspava malo, pa taman u 3, da nastavi...Inače, ko je jutros radio? Te dve iste osobe, već dve emisije kukaju da su babadevojke.... Imao sam blagi transfer™ i zaključio da Dragan i Gorica možda i nisu tako strašni...
Link to comment

brzo na b92, najjaca emisija ikada.e jbg, sad se zavrsila.

Edited by kojot
Link to comment

Ja bih po boji glasa rekao da je to "Leopardova ženska", a da je ovo TV sestra besmislene radijske emisije.Sve u svemu, negledljivo. Šteta, dobra je cica...

Link to comment
:lol: koja emisija? Meni su oko 23h bile strafte na B92 tj. nije bilo programa, a B92 INFO radio normalno. U pitanju je KDS na NBG.
Link to comment
Ja bih po boji glasa rekao da je to "Leopardova ženska", a da je ovo TV sestra besmislene radijske emisije.Nemoj tako, Mjehur je autor Leopardove budalastine, a ovde ga nahvalise :)
Link to comment
To nije produkcija b92. Verovatno mora ugovor da se isposhtuje
produkcija gage djurkovica, kao i survivor i moja desna ruka. coveku nije to bilo dosta pa i "glumi" u reklami za intesu (ili mi se samo cini)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...