Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Gorica i dalje kuva na TV B92.
To je znimano ko zna kad pa se pusta sada. Nisam gledao nijednu emisiju, video sam par puta najavu, ali verujem da se to snima kao Slagalica 2-3 emisije za redom.
Link to comment

Сузана Златановић је данас рекла да је емисија Секе Алексић неписмена. Недуго након тога је нацији обзнанила две нове речи: лабараторија (х2) и Фиђи.

Link to comment

Zašto se toliko diže bure oko gorice i gagana kada su oni daleko od zaštitnog znaka B92?! U stvari, oni su se sami tako predstavljali pa su onda i drugi poverovali ...gorica tokom devedesetih nije ni bila na B92, malo je bila na Kipru, malo na siti radiju ... A gagan je počeo kao urednik petominutnog priloga u okviru emisije iz kulture. Ništa spektakularno ...I kao da je ovo prvi transfer sa B92 na RTS! da nabrojimo samo neke: antonela điha, maja nenić (emisija "patrola"), miloš milić, pa ranije maja žeželj, sale stojanović, veca damjanović (ekonomska rubrika), srki predojević i bojana lekić (zar ste zaboravili da su i oni na RTS došli iz B92?!),

Link to comment

joj, svega mi, nikad dosad nije izgledala vako fit, sveze i seksi.kao da je dosla sa duzih ferija u kakvom samostanu.puna zivotnih fluida, zeljna da ih podeli sa voljenima, a opet graciozna kao nikada dosad.moras to videti, izaci ce neki jutjub.a kombo prejednostavan. bluzica i farmercice najobicnije, kao oruzje izbora.i cipelke, stiklaste, elegantne a seksi.dosad sam smatrao zescim turn offom kad se upare farmerke i take cipele, sad vidim koliko sam bio glup.ali zato kosa, sminka, mimika kad se kao ljuti...rad nogama dok sedi...lice andjela, telo boginje...

Link to comment
joj, svega mi, nikad dosad nije izgledala vako fit, sveze i seksi.kao da je dosla sa duzih ferija u kakvom samostanu.puna zivotnih fluida, zeljna da ih podeli sa voljenima, a opet graciozna kao nikada dosad.moras to videti, izaci ce neki jutjub.a kombo prejednostavan. bluzica i farmercice najobicnije, kao oruzje izbora.i cipelke, stiklaste, elegantne a seksi.dosad sam smatrao zescim turn offom kad se upare farmerke i take cipele, sad vidim koliko sam bio glup.ali zato kosa, sminka, mimika kad se kao ljuti...rad nogama dok sedi...lice andjela, telo boginje...
mene najvise ubadaju one zeravice koje ima u ocima, pa kada se naljuti i pocne da seva okicama.izgleda da je omrsavela malo, ostala je samo cista seksualna esencija u belom telu i belolakte fine ruke.vampirica malena, uh
Link to comment
mene najvise ubadaju one zeravice koje ima u ocima, pa kada se naljuti i pocne da seva okicama.izgleda da je omrsavela malo, ostala je samo cista seksualna esencija u belom telu i belolakte fine ruke.vampirica malena, uh
vampirica mala, nego sta, krvi bih joj dao!a te oci mogu da pucaju lasere ako treba, ubedjen sam.
cudna mi ova slika, jel to fotosop il se u. pravo stesao? Edited by ToniAdams
Link to comment
Najdanovi krugovi :Hail:edit: ubacio link na oficijelni sajt ima i disklejmer :Boravak u najdanovim krugovima nije i ne može biti zamena za terapiju klasičnom medicinom! Obavezno posećujte svog lekara i pridržavajte se uputstava i terapije koje ste dobili uovlašćenim zdravstvenim ustanovama. Edited by Lezilebovich
Link to comment

meni je super istjerivanje zive iz organizmaa nikako da shvatim da li je najdan dobar preduzetnik jer je napravio malo krugova i tako poradio na ekskluzivnosti, ili los preduzetnik jer nije prosirio kruzne kapacitete

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...