Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ja sam 1 car!Mjehure ženi me!
Znajući Verana ispucaće sve što ima a onda će za 20-ak dana uvaliti jutarnji program nekom jadniku. Hoćeš da se opkladimo?
Link to comment

Brod b92 se zaljuljao ponovo. Izgleda da je pukla opasna bruka vezano za plate pojedinaca. Naime neki imaju primanja i po pet puta veća od svojih kolega koji obavljaju isti ili sličan posao. Sada mi uopšte više nije čudno što pacovi napuštaju brod. Jedan od znakova je taj što gotovo svi iz sportske redakcije rade i na drugim televizijama: Bošković, Panjković, Šaranović, Čačija, Vujičin, Lončarević, Novaković, Kovačić , a sve da bi se održao prividan mir. Međutim jedan od najglasnijih bundžija vezano za visinu plate je "vrhunski" sportski novinar i komentator čovek svima znan pod inicijalima MB. Šta mislite kolika mu je plata? Eto nam baš na 1.maj vesti kako tata Brada muti vodu u sopstvenom jezeru. Zato mu kapitalci i odlaze.

Link to comment
Brod b92 se zaljuljao ponovo. Izgleda da je pukla opasna bruka vezano za plate pojedinaca. Naime neki imaju primanja i po pet puta veća od svojih kolega koji obavljaju isti ili sličan posao. Sada mi uopšte više nije čudno što pacovi napuštaju brod. Jedan od znakova je taj što gotovo svi iz sportske redakcije rade i na drugim televizijama: Bošković, Panjković, Šaranović, Čačija, Vujičin, Lončarević, Novaković, Kovačić , a sve da bi se održao prividan mir. Međutim jedan od najglasnijih bundžija vezano za visinu plate je "vrhunski" sportski novinar i komentator čovek svima znan pod inicijalima MB. Šta mislite kolika mu je plata? Eto nam baš na 1.maj vesti kako tata Brada muti vodu u sopstvenom jezeru. Zato mu kapitalci i odlaze.
Ma to za plate se oduvek znalo da je tako samo sto su plate i ovih sa nizom kintom bile koliko-toliko pristojne (i manje se radilo u smislu radnih sati) pa su svi cutali.E u medjuvremenu su plate realno padale a radnih sati nedeljno/mesecno je bilo sve vise....To sto su svi radili na dva-tri mesta je bio "usmeni" sporazum sa vrhom:Ja ti tolerisem to a ti cuti.I to traje vec dugo dugo....To sta je bradonja sejao sada i zanje, i neka bude srecan ako mu se zavrsi samo na ovome...
Link to comment

Boga mi, najgore je kad se pokači oko kinte. Kad krene ono, "ajde mi napravi ovaj posao". Ma ko te j. imaš 5 puta veću platu pa napravi sam. Ili "društvo gde ćete"? Tamo gde ne zalaze oni sa tolikom platom. itd. itd. Loša radna atmosfera je smrt za posao. Najtragičnije je što se sve zamutilo onda kad mu vreme nije. Ima mnogo realno povređenih ovim tata Bradinim igricama sa platama. Pare su gadna tema. evilsmile.gif

Edited by Gvozdeni
Link to comment
Međutim jedan od najglasnijih bundžija vezano za visinu plate je "vrhunski" sportski novinar i komentator čovek svima znan pod inicijalima MB.
mb je najgori fudbalski komentator koga sam slusao za svoje 42 godine, a njegov prenos finala liverpul - milan je najgori prenos koji sam slusao. u civilizovanoj zemlji mb-u bi odsekli jezik na centralnom prestonickom trgu.
Link to comment
mb je najgori fudbalski komentator koga sam slusao za svoje 42 godine, a njegov prenos finala liverpul - milan je najgori prenos koji sam slusao. u civilizovanoj zemlji mb-u bi odsekli jezik na centralnom prestonickom trgu.
+1
Link to comment

svi komentatori na b92 su losi. rekao bih da je loncarevic najmanje los.

Link to comment

Ako neko nije primetio, danima se "reklamira" DEADWOOD na B92, reprize verovatno. Nisam gledao seriju, ali sinoc sam se vratio malo ranije kuci i oko pola 1 je pocela serija. Tako da, ko nema sta pametnije subotom da radi, neka gleda Deadwood na B92.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...