Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ako se posle ovoga ne raspadne kao govno na kiši, B92 će iz ovoga izaći i jači i bolji i finansijski moćniji. Ali tada Vedran Matić ne sme da napravi drugu veliku grešku (prva je bila što je previše verovao nekim ljudima) - da u nekom trenutku vrati nazad neke pobegulje-pokajnike kada budu shvatili da ih RTS nije angažovao zato što su kvalitetni kadar nego samo da bi oslabili svoju najjaču konkurenciju - B92...Dakle, u startu odbiti koncept zvani "Lesi se vraća kući" ...
rts - sigurna kuca za novinare b92zasto bi se vracali?
Link to comment
Ako se posle ovoga ne raspadne kao govno na kiši, B92 će iz ovoga izaći i jači i bolji i finansijski moćniji. Ali tada Vedran Matić ne sme da napravi drugu veliku grešku (prva je bila što je previše verovao nekim ljudima) - da u nekom trenutku vrati nazad neke pobegulje-pokajnike kada budu shvatili da ih RTS nije angažovao zato što su kvalitetni kadar nego samo da bi oslabili svoju najjaču konkurenciju - B92...Dakle, u startu odbiti koncept zvani "Lesi se vraća kući" ...
Slazem se sa postom, osim dela da je RTSu najjaca konkurencija B92. Ni sto se rejtinga tice, ni sto se programa tice. Ako nista RTS ima bar duplo vise para od reklama+pretplata.
Link to comment
pa procenishe ljudi fenomenalan potencijal emisije pa ide u atraktivnom terminunedeljom u 01:00
Pitanje je kako su procenili da treba uopšte da je stave na program.
Link to comment

Hahahaha, javljaju se neki šabani da sa užasavanjem pitaju gde je zaboga "taj čuveni tandem"... Uz pretnje da će napustiti "ovu frekvenciju". Realno, izgubili su šabane kojima je potrebno Goričino mediokritetno unjkavo njanjkanje da bi im se izmamio osmeh na licu. A dobili su bar 1 novog slušaoca - mene.

Link to comment
Čekajte, jel stvarno Mjehur vodi Dizanje?!Ja sam lupio po sistemu "što je babi milo..". :huh:
Кратак штрец на почетку је био док је лијева полутка Хусовић читао вести у 6, помислио сам да ће он и продужити :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...