Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Jako bih se obradovao ako bi se neko od pobrojanih (M.Bilbija, A.D.Kostić, i nadasve A.Nikšić & S.Anđelić) pojavio kao kandidat da "zameni Jacoba i MiB", ali se bojim da je nemoguće.Nekako mi ne deluje da bi se ikoga od njih moglo motivisati da se budi sabajle, svakog radnog dana...Malinović je bio prilično ok kao Ilićev sidekick, ali je bez Ilića sasvim druga priča. Razočarenje bi bilo ako bi u ponedeljak osvanula ona što, čini mi se, vodi jutarnji program vikendom (ne znam joj ime, niti ću ga zapamtiti). Kad već nagađamo, možda bi se tu najpre mogao uklopiti (potvrđeno skladan i duhovit) tandem Janjatović-Grujić, a još bolje Janjatović-Kremer? Gazza je uspešno zabacio udicu i zaintrigirao nas, pa sad lupamo glavu ko će biti kalif namesto...Iznoguda.Kad već izražavamo želje (ništa ne košta)... gospodo upućeni, ima li šanse da se na radio vrati nezaboravljena Maja M. Marinković?

Link to comment

Nemoj sad da pokrenemo peticiju da se na (od Gorice oslobođen) radio vrati Supermenova sestrica :) Ili rap-lista sa čuvenim mestom br.10 (This is the real new Serbia!)?

Link to comment

"Dizanje" vode Tatomir Toroman i Živana Šaponja?Senka Vlatković vodi "Patrolu"?A gde je milan lukić rizla?Gde su ovi B92 insajderi da nam malo pojasne situvaciju?

Link to comment
- Prestrojavanje kadrova. Žikica Simić urednik filmskog programa
Onda bi gledali "Tragače" Džona Forda svaki dan po 3 puta :D . Žikica je jednom završio emisiju "Tajanstveni voz" rečenicom koja otprilike glasi : Sad idem da po 100 - ti put odgedam Tragače i popijem čašu Džek Denijelsa :Hail: Sedim pre nekog vremena u Manježu, negde oko 21 : 45 laganim korakom prolazi Žikica, ode da vodi emisiju :wub: .Dobro, ovo je više o Žikici i STB, ali računam da ga mnogi vole i da im je pomogao da lakše prežive 90 - te.Ja sam jedna od njih.
Neka vrate i Guru Gagija ... A gde je Milan Petrović-Tica?
http://www.xing.com/profile/Dragoslav_RuzicGuruGhagi.jpgNe znam koliko je Guru Ghagi raspoložen da se vrati na b92.Bila je neka priča o okupljanju URGHA ! na fejsu, kao da naprave koncert ali ništa od toga.Kud se seti Tice, ja sam ga zaboravila :) .Edit : napisala sam Žilica :isuse: Edited by Krotka
Link to comment

Ako se posle ovoga ne raspadne kao govno na kiši, B92 će iz ovoga izaći i jači i bolji i finansijski moćniji. Ali tada Vedran Matić ne sme da napravi drugu veliku grešku (prva je bila što je previše verovao nekim ljudima) - da u nekom trenutku vrati nazad neke pobegulje-pokajnike kada budu shvatili da ih RTS nije angažovao zato što su kvalitetni kadar nego samo da bi oslabili svoju najjaču konkurenciju - B92...Dakle, u startu odbiti koncept zvani "Lesi se vraća kući" ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...