Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

ne rise da su vec stigli i toranj da otvaraju a juce potpisali ugovor :o a komercijalni radio je glup i retardiran svuda na svetu, tacno, samo je ovde bila nekakva druga rasprava, al' ne znam tacno o cemu.

Link to comment

Uz silnu tugu i nevericu javljam da se vazdignuti toranj od milošte nazvan "vršnjak" ne vidi iz Vojvodine. Cenim da su građanke i građani jako razočarani što se od naše pretplate koju uredno plaćamo po Srbiji grade tornjevi koje mi eto ne možemo videti. Gorica i Dragan svojim prisustvom na otvaranju nam nisu ublažili bol. Šmrc Š=P-m

Edited by Gvozdeni
Link to comment

ps. Jelena Veljkovic koja je radila Reakciju na TV B92 presla da pise za NIN. Reakcija nastavljda da se emituje, a vodice je Radoslavka Despotovic i Sandra Mandic.

Link to comment

u nin dolaze i jelena veljkovic i bojana lekic.- Pokušaću da se publici obratim na jedan drugačiji način koji više ima veze sa mojim karakterom, s onakvom kakvu me prijatelji poznaju. Cinično, duhovito, upečatljivo notiranje političkih dešavanja u stilu kratkih rečenica i jezgrovitih misli - objasnila je Bojana. :isuse: u najavi

Link to comment
Ako pod DVD mediji podrazumevash i cd-ove koji su sigurno 15 godina pre dvd-player-a bili korishceni iskljuchivo u cd-playerima onda ok. CD je pravi naslednik gramofonskih plocha, posle neuspelog eksperimenta sa audio kasetama.Ali, audio kasete su ozbiljno pochetkom 80-ih nachele ploche, da bi tek sredinom 90-ih cd totalno preuzeo trzhishte. DVD je pushten na trzhishte tek oko 2000 godine.edit: istrazhivanja inache pokazuju da prodaja plocha zadnjih godina skache za oko 90% ;)
Tako je, trebao sam reci digitalne medije, u pravu si.A volim i ja ono krckanje vinila...
Link to comment
dajte, ljudi, kakav internet radio u zemlji srbiji, pa koliki procenat stanovnistva uopste ima PC u kuci, a koliko tek od tih koji imaju zna sta je podcast i kako ga koristiti. to ce tek biti kad krene ozbiljnija prodaja radio-aparata koji imaju mogucnost da se sami konektuju na internet, a to zadovoljstvo sad kosta oko 250 evra i treba imati wlan ruter u kuci.
Ne, ne govorimo o situaciji danas, niti se sporimo oko toga da li ce internet radio prevladati. Vec dve stranice diskutujemo samo oko brzine kojom ce se to dogoditi i oko forme radio programa koji ce preziveti digitalizaciju. Inace, tema je sira i zanimljiva i uopste se ne odnosi samo na radio.
Link to comment

Jednostavno, Vedran mora da zna da je trenutak da aktivira krizni plan. Mora da shvati da je ovo kao 1999. godina, bombardovanje, ili kao 9. mart 1991. godine ...Krizni plan, u načelu, sadrži sledeće akcije:- Uzimanje višemilionskog kredita od Hipo banke (kad može Toma kao fizičko lice da se zaduži 400 hiljada evra, valjda može ugledna medijska kuća) uz hipoteku nad zgradom koju su zakupili (tu može Dinkić da pogura ...)- Prestrojavanje kadrova. Žikica Simić urednik filmskog programa, Brakus urednik radija. Kešom od kredita zabetonirati ugovore njihove, ali i drugih zvezda i vraćanje Bilbije na B92 i davanje mu najširih ingerencija ...

Edited by stoka
Link to comment
ma jok, ucinilo ti se;)nego spremite se za shock. navijte satove u ponedeljak u 7 ujutro.... :lol:
pa kad ne znam, zbog zato sto sam spavala do 9. moram i ja nekad.sta ce da bude u ponedeljek? ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...