Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Naprotiv.
Mozda je to samo do ljudi oko mene ali je mnogo veci broj onih koji gledaju TV, citaju novine ili cak koriste internet nego li slusaju radio. A ako izbacimo one koji slusaju radio iskljucivo zbog muzike onda je taj broj jos manji.
Link to comment

cini mi se da dosta ljudi slusa radio u kolima odlazeci i vracajuci se sa posla. i to sve u saobracajnoj guzvibrakus, ovo dvoje smaraca, TDI, radio S, kontra kviz, kontakt emisije...

Link to comment
Jedini problem koji ja imam sa ovim transferom je što se sad ispostavlja da su oboje najodvratniji licemeri na svetu. OK, bilo je licemerja tu i tamo, ali ovim činom su se potpuno pokenjali po glavama samima sebi. Toliko sprdnje i podsmevanja RTSu, Tijaniću, celoj toj filozofiji... i na kraju - opa bato. Potpuno iracionalno, koliko god da sam ih gotivio i voleo čuti, sve je to sada preraslo u prezir i gađenje. Koliko god situacija na B92 bila teška, ubeđen sam da su njih dvoje imali pristojne prihode za neki normalan život. Ne sumnjam da je Tijanić odvalio cifretinu jer njega u cost/benefit analizi ono "cost" apsolutno ne zanima, a i što bi. Ali brate, kamo integritet, kamo dostojanstvo?
Iskustvo nas uči da svako kritikovanje, podsmevanje i omalovažavanje u Srbiji možda ima koren u - ZAVISTI. Kad opozicioni političari optužuju one na vlasti za krađu, oni u stvari hoće da kažu: Zašto samo vi da kradete, hoćemo i mi malo da pljačkamo, dajte i nama vlast!Tako da i gorica i gagan kada krenu sa visine nekog moralnog autoriteta da kritikuju sve pojave u društvu pa i RTS, oni u stvari pokazuju ljubomoru što nisu plaćeni kao naca miljković i upućuju očajnički vapaj: Tijaniču, molim te zovi nas!!! gorica i gagan postali su zaštitni znak B92 i to već dovoljno govori u šta se pretvorila ova medijska kuća. Na primer, TV manijak, koju vodi pomenuti gagan, jedna je od besmislenijih radio-emisija, u rangu sa "Ludom kućom" na TV Košavi. U eri Youtubea i kablovske ili satelitske televizije u skoro svakom domaćinstvu, potpuno je izlišno da nam gagan prepričava šta se događa na lokalnim televizijama.
Link to comment
pa sta drugo zabavno da radim sa obe ruke na volanu?
pojedi bubu slona u letu. to bi te sigurno razonodilotv manijak jos uvek ide na radiju?? jel Moki i dalje tu? Edited by sherman
Link to comment

Sve je to postalo neinventivno. Pa i taj brakus koga pominjete bio je najbolji u okviru grupe "Klipani u pudingu". Sad je već beskrajno dosadan sa stalnim ponavljanjem istih emisija, istih fraza. Reč "Sjajno!" je u programu do sada ponovio sigurno 150000 puta ...

Edited by stoka
Link to comment

pa'i sad kad b92 dovede milku canic da govori dobro jutro, dobar dan, dobro vece, laku noc, dovidjenja... na pocetku i na kraju svake informativne emisije. kurcevito!

Edited by najgori
Link to comment

Sta mislite o tome da sve ima svoj rok trajanja(sem Slobe Konjovica)?Bio jednom neki radio koji smo voleli, nema ga sad, ciao, zdravo. Kad ukinu i Sportski ritam srca, mogu komotno da promene ime. Uostalom, ni Vreme nije više ono Vreme...tranzicija, drugovi!A besne i ortodoksne da podsetim da smo svi mi vec presli sa ONOG...(foruma), pa nam niko nije posipao tragove. Što bi se onda Gorica i Dragan smarali sa kontrolorima u autobusu koji je odavno produvao?

Link to comment
pa sta drugo zabavno da radim sa obe ruke na volanu?
Jednu ostaviš na volanu drugu nežno staviš na koleno dame koja sedi na mestu suvozača (nadam se da nije problem pronaći damu), zatim upališ CD plejer na kome je ranije pripremljena link muzika. Nastaviš sa vožnjom i nadaš se najboljem. Ma ko ih j oboje nisu zaslužili da se nerviramo oko jutarnjeg programa b92 :D. E da i javi ima li uspeha mislim sa drugom rukom i CD.;)
Link to comment
pojedi bubu slona u letu. to bi te sigurno razonodilo
:( 2554179537_df03760c06.jpg?v=0
Jednu ostaviš na volanu drugu nežno staviš na koleno dame koja sedi na mestu suvozača (nadam se da nije problem pronaći damu), zatim upališ CD plejer na kome je ranije pripremljena link muzika. Nastaviš sa vožnjom i nadaš se najboljem. Ma ko ih j oboje nisu zaslužili da se nerviramo oko jutarnjeg programa b92 :D. E da i javi ima li uspeha mislim sa drugom rukom i CD.;)
ma pretezak smor su oboje bili, realno, jedino volim dzinglove."ja nabod on corba" Edited by ToniAdams
Link to comment
Kad bi ja krenuo da nabrajam sta ljudi oko mene rade ili ne rade, pomislio bi da zivim u potpuno drugoj zemlji.
nadjoh istrazivanje iz Januara 2010. Sto se informisanja ticeTV 85%Novine 11%Internet 2%Radio 2%U principu je kao sto sam i mislio. Slusa se Radio S najvise i pretezno muzika u kolima. Sto se najbolje vidi kada se pogledaju udarni termini za radio koji su u vreme odlaska i dolaska na posao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...