Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

nije ti pao na pamet jednostavniji odgovor?- B92 u frci zato sto zivi od reklama a kriza je- RTS nije u frci zato sto zivi od pretplate i reklama
A RTV Pink?! Pa i to je privatna televizija ...
Link to comment
a ko je naterao lija da povuce okidac. ko su inspiratori ubistva. ko je nagovorio zvezde najslusanijeg radio programa u zemlji da se pridruze vladi dzetu? ko? ko? ko?
dzet.jpg Zar ovome ??? Strašno ! :thumbdown: Edited by Gvozdeni
Link to comment
a ko je naterao lija da povuce okidac. ko su inspiratori ubistva. ko je nagovorio zvezde najslusanijeg radio programa u zemlji da se pridruze vladi dzetu? ko? ko? ko?
Dzet je mila majka. Gorica bi i Peconiju spremala rucak i pricala u emisiji sa Kleopatrom
Link to comment
A RTV Pink?! Pa i to je privatna televizija ...
Pink osim vesti, nema nijednu politicku emisiju, za razliku od ostalih stanica. A Grand furaju svaki dan, ceo dan. To je jedan od uzroka uspeha. Osim sto ih niko nije dirao, otkad postoje.
Link to comment
Dzet je mila majka. Gorica bi i Peconiju spremala rucak i pricala u emisiji sa Kleopatrom
Peconi verovatno ne jede splačine jer je u parama pa verovatno i bira ko će mu kuvati. A i čemu sve to sa Kleopatrom kad je tu Draganče "psiholog" koji bi pričao umesto nje. Ovako ona i inače u poslednje vreme služi samo za kikotanje i proseravanje u emisijama. A narod ko narod obično se loži na prevrtljivce jer su takvi obično dopadljivi. Edited by Gvozdeni
Link to comment
Patka™ koja se pojavila i u Blicu i u Pressu, pa ti proceni sam."Od petka 26. aprila Gorica i Dragan prestaju da rade u našoj kući. Oni su tri godine vodili veoma uspešan program na Radiju B92 i njihov doprinos popularizaciji naše kuće je veoma veliki. Kao direktor RTVB92 ja im želim uspeh na novom angažmanu. Radio Beograd je institucija sa tradicijom i publikom koja će predstavljati svojevrstan izazov našim kolegama. Radio B92 je u 21 godini svoje istorije pronalazio uspešna programska rešenja u mnogo kompleksnijim situacijama. Tako će biti i u ovom slučaju", stoji u izjavi direktora RTVB92 Verana Matića.
Petak nije 26-i26. april je ponedeljakako je saopstenje autenticno, tamo izgleda ne znaju ni koji je dan
Link to comment

pa normalno da ce na prvi program kod duska radulovica, a ne na 202 kod radovana pantovica.realno, ovo je vrhunac za svakog radio voditelja - pogotovu ovo dvoje koji gaze 5. deceniju zivota, tako da im zelim sve najbolje.dobro je i za njih, dobro je i za radio beograd, a ako posle ovoga veran matic odustane od pokusaja da postane novi zeljko mitrovic bice dobro i za b92.

Link to comment

Jedini problem koji ja imam sa ovim transferom je što se sad ispostavlja da su oboje najodvratniji licemeri na svetu. OK, bilo je licemerja tu i tamo, ali ovim činom su se potpuno pokenjali po glavama samima sebi. Toliko sprdnje i podsmevanja RTSu, Tijaniću, celoj toj filozofiji... i na kraju - opa bato. Potpuno iracionalno, koliko god da sam ih gotivio i voleo čuti, sve je to sada preraslo u prezir i gađenje. Koliko god situacija na B92 bila teška, ubeđen sam da su njih dvoje imali pristojne prihode za neki normalan život. Ne sumnjam da je Tijanić odvalio cifretinu jer njega u cost/benefit analizi ono "cost" apsolutno ne zanima, a i što bi. Ali brate, kamo integritet, kamo dostojanstvo?

Link to comment

Tijanic je uradio nesto najpametnije sto je mogao, istice mu mandat za mesec i po dana, a on ostavlja nasledniku sve sto medijski valja u Srbiji. Meni je Gorica odvratan lik, za razliku od Dragana koji je prilicno duhovit i zanimljiv. Na stranu lova i odlazak na RTS, oni idu da privuku slusaoce koji ih nisu do sada slusali i to je sa njihove strane sasvim u redu. Jos ako je tacno da imaju svoju produkcijsku firmu, onda ce im biti jos lakse, proizvode program i sami sebe placaju + platica na RTS. Na B92 to sigurno nisu mogli da urade, tako da je RTS logican izbor.Ovde je odavno sve lova, tako da me ne bi cudilo da davnasnja zelja Tijanica, Olja Beckovic, ode na RTS, eto u inat svima.

Link to comment

...I sad smo kao svi progledali i svi smo TEK SADA provalili celu ekipu sa B92...Kada sam u kafani davnih dana pecnuo kolegu sa 92 recima :Glavonja vam ukrade sve zvezde? On odgovori:Jesi li normalan nista on ne krade , on ima veliki problem da ih uglavi u raspored samo mu navaljuju u kancelariju....

Link to comment

Ko je slusao razlicite price o VB u zavisnosti od toga gde se emituje ovo mu i nije neko iznenadjenje. Sa druge strane nije razlog da ih uvaljamo u katran i perje. Lepo je objasnio Milos: znatno bolja plata i lagodniji zivot + to sto Tijanicu dolazi naslednik cine ovo jednim potpuno racionalnim izborom. Na kraju krajeva to je ipak radio koji nije toliko isplativ medij.

Link to comment
A ja mislio da se zezaju to sa transferom na RTS. Sve se to proda za pare, pre ili kasnije. I to mi je avangarda.
Zadatak svake, kakve god, avangarde je da postane mejnstrim, ime joj to govori. Nije to problem, problem je nesto drugo...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...