Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Gorica i Dragan hvataju poslednji voz da unovce svoju popularnost i tako sebi, fudbalski receno, daju duzi for.Verujem da bi najveci broj vas ucinio nesto slicno u takvoj situaciji/prilici.Radio B92 sad ima veliki zadatak da nadje zamene, ali to je vec njihov problem.

Link to comment
"Prelazak Gorice i Dragana bio bi samo poslednji u nizu transfera sa B92 na RTS. Prošle godine novinarske krugove „šokirao" je prelazak Antonele Rihe na Javni servis (sada na RTS-u vodi „Raspakivanje"), dok je nedavno na RTS prešla i Marija Nenić, voditeljka emisije „Patrola". Ranije su sa B92 na RTS prešli voditeljka „Dnevnika" Maja Žeželj, bivši urednik Jutarnjeg programa Srđan Predojević (sada na Pinku), sportski komentator Aleksandar Stojanović..."
+ Kulturni Nokaut.
Link to comment

Tipujem da će sledeći da zapali Miša Stojiljković.Pazi, bacili mu emisiju (Potraga) u novi termin - nedeljom u 11h!Možda ja lupetam na osnovu ličnih navika, al majku mu, nedelja jutro, doručak sa porodicom, pa kafica, novine... Kome je još do gledanja tragedija porodica kojima je neko nestao?! Lično bi prebacio i na Žikinu šarenicu da nema ništa drugo. Ponavljam, ne znam ništa o toj oblasti, ali nedeljni jutarnji program je vazda bio opušten, veseo, zanimljiv, pozitivan... koju god televiziju pustio. Kako je genijalcima sa B92 palo na pamet da tu stave Portagu nikako mi nije jasno.

Link to comment
Gorica i Dragan hvataju poslednji voz da unovce svoju popularnost i tako sebi, fudbalski receno, daju duzi for.Verujem da bi najveci broj vas ucinio nesto slicno u takvoj situaciji/prilici.
zelim da verujem da na ovom svetu ipak ima ljudi koji svinju ne bi ljubili u dupe, makar ne jeli cvaraka.
Radio B92 sad ima veliki zadatak da nadje zamene, ali to je vec njihov problem.
ja se nadam da zamene (tako kako si postavio) nece naci.
Link to comment
zelim da verujem da na ovom svetu ipak ima ljudi koji svinju ne bi ljubili u dupe, makar ne jeli cvaraka.
amen.
ja se nadam da zamene (tako kako si postavio) nece naci.
amen.
Link to comment

Inace, samo da primetim da su ovi transferi sjajan slagvort da se jos jednom povuce razlika izmedju old school Radija B92 i tzv profesionalaca.Misko Bilbija, Srdjan Andjelic, Aleksandar D.Kostic i niz drugih ljudi NIKADA i NI ZA KAKVE PARE ne bi presli na (nereformisan, tijanicev) RTS.Sto se Gorice tice, to i nije njen prvi odlazak sa B92 - to se prvi put desilo u junu 1990. zajedno sa Nenadom Cekicem i Lokom.

Link to comment
Gorica i Dragan hvataju poslednji voz da unovce svoju popularnost i tako sebi, fudbalski receno, daju duzi for.Verujem da bi najveci broj vas ucinio nesto slicno u takvoj situaciji/prilici.Radio B92 sad ima veliki zadatak da nadje zamene, ali to je vec njihov problem.
On je ionako bio niko i ništa. Šlepao se uz ženu, a onda preuzeo ono što su Miško i Kosta napravili od TV manijaka. Realno je ta emisija prilično đubre. Ona je druga priča. Vec je palila sa B92 sa mužem Slobodanom Nešovićem Lokom, tada direktorom marketinga. Razlozi nisu bili čisti. Onda je bila na studiju B, pa na City radiju, ali kada je, ponovo bila neka muljavina, vratila se u staro društvo i pokušala da zagospodari njime. Nisu joj dali da bude direktor radija. Neka im je daleko lepa kuća, samo se nadam da se neće vraćati jer ni ne zaslužuju pažnju ljudi koji inače prate ovaj medij. Na RTS je stvar drugačija tamo mogu još prodavati fore koje su nama boraniji koja ih je ovde slušala već bajate. Edited by Gvozdeni
Link to comment

gazza1:

zelim da verujem da na ovom svetu ipak ima ljudi koji svinju ne bi ljubili u dupe, makar ne jeli cvaraka.
slazem se. sa druge strane, moj komentar je u liniji njihovog razmisljanja i moje profesionalne (ne licne) procene.imamo pravo da licitiramo nad kvalitetom svinja jer smo takva zemlja i takvi ljudi, ali za njihov odlazak tvrdim i da dolazi i u krajnjem casu i da njima ostavlja xy godina sigurne radijske egzistencije (i jedenja cvaraka). pristajanje ili ne? odluka je na njima.gazza1:
ja se nadam da zamene (tako kako si postavio) nece naci.
cena je jako velika, mislim da ce se traziti nesto vrlo slicno. mozda ne nadju odmah, ali shodno potrebi da jutarnji program donese velike pare, mozda izbor dodje u tacku koja je kvalitativno i losija (ali radiju npr. bude isplativa).anyway u prvi mah, verovatno stize neko prelazno resenje.jutro sa brakusom?supernova jutro?misa u potrazi za jutrom?jutro all stars?... Edited by Bane5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...