Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Emisija bila dosadna do umora. Ubistva novinara, rezolucija o Srebrenici, predavanje potpisa, Velja, Jerema, Dacici evropljanin i to bi bilo to. Smorili se i Jugo i Teo, a i mi zajedno s njima.

Link to comment

micim da su odavno sazreli za 1 rts.http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/112998/Otkrivamo%3A+Gorica+i+Dragan+prelaze+na+RTS!.html

Link to comment

Gorica i Dragan napuštaju b92 !!!Fuj ! link Fuj !Još jedan Fuj ! linkIzgleda da je odzvonilo b92. Tijanić preuzima jedan po jedan kamenčić iz nekadašnje "tvrđave slobodne misli i govora". Da ne idu kuda idu možda bi mi frekvencija na radiju bila promenjena dok se ujutro vozim na posao. Ovako se osećam prevarenim jer su ovo dvoje imali toliko komentara na račun Tijanića i RTS a sad odoše na poklon i skutoljub baš u RTS. Premda nisu prvi pacovčići koji su napustili brod i prešli na "Belu lađu" a kako stvari stoje ni poslednji. CD plejer u autu je zakon.Transferi b92-TV Bastilja:"Prelazak Gorice i Dragana bio bi samo poslednji u nizu transfera sa B92 na RTS. Prošle godine novinarske krugove „šokirao" je prelazak Antonele Rihe na Javni servis (sada na RTS-u vodi „Raspakivanje"), dok je nedavno na RTS prešla i Marija Nenić, voditeljka emisije „Patrola". Ranije su sa B92 na RTS prešli voditeljka „Dnevnika" Maja Žeželj, bivši urednik Jutarnjeg programa Srđan Predojević (sada na Pinku), sportski komentator Aleksandar Stojanović..."

Edited by Gvozdeni
Link to comment
jel stvarno bilo tesko da procitas par prethodnih postova?
E, aj malo sjaši više sa mene. Jel to što je neko drugi postovao znači da ja ne smem da napišem šta mislim i da postavim linkove. Nije pitanje nego komentar. I vozdra !
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...