Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

daj neke cifre, pa da vidimo koliki procenat ima kablovsku, udeo kablovskih tv u ukupnom programu (cini mi se 7%) koliko ljudi ima memorisanu ultru na teveu, kolika je gledanost pred spavanje... kapiram da bi se doslo do slicnog broja koji je vec tg gledao na bbc ili torrentovo. mozda gresim, al mi ne deluje takoplus sto ne znamo koliko je b92 utkupio sezona i da li im je odgovarao ovakav 'paket' po ugovoru

Edited by Hustler
Link to comment

Ultra se "ne vidi" kod praćenja gledanosti, što znači da njen share nikada nije prešao 1%. Gledao sam TG na Ultri, gledaću i na B92. Ne verujem da će iko reći "pa ovo sam gledao na Ultri, promeniću kanal". Pričam o ljudima koji kapiraju i vole TG.

Link to comment

Da skrenem sa puta kojim krenuh... (znam, obice mi se)Cenim da u ovom slucaju nije toliko bitna gledanost pomenute stanice, vec dostupnost, posto se radi (u mom i jos par slucajeva koje znam) o tome da se gleda TG koji se sticajem okolnosti prikazuje na nekoj stanici. Da li ja na TVu pustam preko dana BenTena, Dora istrazuje ili vise volim neki crtani sa Diznija, irelevantno je. Bitno mi je da imam kanal na kojem ide svaki radni dan TG.Javih se na pocetku kritikujuci B92 koji je na sva zvona najavio i gurnuo u prime time termin nesto sto se moze videti vec godinu i po dana na drugom kanalu. A imali su sve predispozicije da puste sezonu 2006 (koja je stara 'samo' 4god) i da razvale.Zato rekoh (osecam se debilno kad sebe citiram, valjda je normalno), sa dva metra preko precke.I priznajem, nisu mi do kraja jasne apologete B92 u ovom slucaju, no knjizicu to na konto licne ogranicenosti.edit: sitno nesto

Edited by BadMouth
Link to comment

ovo je jace od mene. moram da iznesem svoj stav i po ovom gorucem pitanjujedan od retkih kanala koje gledam je upravo ultra.tu sam i poceo da gledam TG a i fast show, sto je cak dve emisijea zabodem i poneki crtac. isle su i nove nindza kornjace, samo bez shredera, kranga i ekipe. nisu bile tako lose, ali ipak krang je krangshreeeeederuuuuuuu gddeee je mojjeeeeeee telooooooooooooone znam samo kakve ovo ima veze sa ovom temom, ali moga valjda i ja nekad da trolujem najstrasnije

Link to comment
daj neke cifre, pa da vidimo koliki procenat ima kablovsku, udeo kablovskih tv u ukupnom programu (cini mi se 7%) koliko ljudi ima memorisanu ultru na teveu, kolika je gledanost pred spavanje... kapiram da bi se doslo do slicnog broja koji je vec tg gledao na bbc ili torrentovo. mozda gresim, al mi ne deluje takoplus sto ne znamo koliko je b92 utkupio sezona i da li im je odgovarao ovakav 'paket' po ugovoru
Ultra se "ne vidi" kod praćenja gledanosti, što znači da njen share nikada nije prešao 1%. Gledao sam TG na Ultri, gledaću i na B92. Ne verujem da će iko reći "pa ovo sam gledao na Ultri, promeniću kanal". Pričam o ljudima koji kapiraju i vole TG.
uh, pa nemam te procente :( . meni se cini kao gledana tv, kad god odem kod nekog sa juniorima uglavnom je ovaj kanal prisutan, a definitivno opredeljujuce utice na javno mnjenje populacije od 2-12god (udjite u bilo koju prodavnicu igracaka pa cete sami videti).malo mi je cudno da nikad nisu presli 1%, verovatno u uzorku koji se prati nema puno porodica sa decom ovog uzrasta.inace meni je tg super (iako sam klasican duduk za automobile) pa mi ne smeta sto sam epizode koje idu na b92 vec gledao.
Link to comment
...a zabodem i poneki crtac. isle su i nove nindza kornjace, samo bez shredera, kranga i ekipe. nisu bile tako lose, ali ipak krang je krangshreeeeederuuuuuuu gddeee je mojjeeeeeee telooooooooooooo...
Zar Krang Šredera ne zove "Sekaaaačuuuu..."?
Link to comment
Zar Krang Šredera ne zove "Sekaaaačuuuu..."?
Хахаха, једно време ми је омиљена уживанција била да петком не идем у школу и гледам Нинџа Корњаче.
Link to comment
uh, pa nemam te procente :( . meni se cini kao gledana tv, kad god odem kod nekog sa juniorima uglavnom je ovaj kanal prisutan, a definitivno opredeljujuce utice na javno mnjenje populacije od 2-12god (udjite u bilo koju prodavnicu igracaka pa cete sami videti).
Sad pricamo o Ultri na B92 temi...Nemam kablovsku, pa i ne gledam taj kanal, a i kad sam kod nekog ko ima SBB, taj kanal ne vidjam. Stavise nikad nisam video kako izgleda. JBga "iskustva o gledanosti" su razlicita...Ocu da kazem bravo za TG, neka su i stare epizode. Edited by werbatim
Link to comment
Sad pricamo o Ultri na B92 temi...Nemam kablovsku, pa i ne gledam taj kanal, a i kad sam kod nekog ko ima SBB, taj kanal ne vidjam. Stavise nikad nisam video kako izgleda. JBga "iskustva o gledanosti" su razlicita...Ocu da kazem bravo za TG, neka su i stare epizode.
jebote ne mogu da verujem, B92 u prajm tajmu ima ŠPANSKU SAPUNICU, odnosno TELENOVELU.dakle, to bi bilo to. nadam se da više nikada neće pričati o svom kulturnom i društvenom značaju.šlajmara sebi u lice.p.s.glede vaše priče . ultra je već dugo najgledaniji kablovski kanal.
Link to comment
Sad pricamo o Ultri na B92 temi...
Desava se. Gledao TG na Ultri, kao i vecina ljudi koje poznajem. Jedina emisija koju bih opet gledao je ona kada "prave" svoja amfibijska vozila [ :Hail:] .
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...