Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Zašto se niko nije osvrnuo na novu programsku šemu Radija B92 koja se može protumačiti kao skandalozna. Naime, ukinuta je intrigantna emisija "Razglas" sa tatomirom, uđuom, bensedinom ... Umesto toga, u tom terminu ide zaglupljivanje MTV hitićima ...Gorico, odlazi!
takve idiotske emisije su izmedju ostalog i ubile radio b92...jebo ih razglas
Link to comment
"Toп гир". Форд Мондео СТ220, Мазда 3 МПС... лепо су почели.
B92 je propustio mnogo jaku sansu koju mu je stvorila TV Ultra prikazivanjem sezona 2003, 2004 i 2005. B92 je najavio nove sezone, publika je vec bila kupljenja (mislim da sam neke epizode na Ultri odgledao po desetak puta, termin je idealan pred spavanje) a onda se glasno najavljivane nove sezone svedu na prikazivanje sezone 2005 (ako se ne varam) i tuki. Sa dva metra preko precke.Volovi, tu eksluzivu sto pustaju smo imali priliku da vidimo na Ultri dok se boje nisu izlizale. Bez 15tominutnih reklama.
Link to comment

Svi koji imaju SBB kablovsku imaju Ultru. Ko je hteo da gleda TG na tv-u, imao je gde (u vecini slucajeva).Smatram da je epizoda Top Geara pa epizoda Fast Show-a (a tako ide svaki radni dan vec valjda godinu, dve) lep uvod u spavanje.Tebe zulja sto si na KDS-u?(videh da mi gore fali k)

Link to comment
Tebe zulja sto si na KDS-u?
Ja imam ultru na KDS. Samo što kanal ne konstatujem nikada, kad god ga preletim, vidim samo japanske crtaće. Nisam znao da uopšte prikazuju bilo šta sa živim ljudima.
Link to comment

Moje lose za korisnike KDSa, vise metafora bila.Nit sam advokat Ultre, nit je ovo tema o istoj. Poenta bese da se TG pusta svaki radni dan (i to 3x na veche) vec godinu i po na stanici koja ima siroku dostupnost.No mi se nesto cini da ponekog bas i zabole za poentu o kojoj pricam pa cu svojim putem.

Link to comment
Ja imam ultru na KDS. Samo što kanal ne konstatujem nikada, kad god ga preletim, vidim samo japanske crtaće. Nisam znao da uopšte prikazuju bilo šta sa živim ljudima.
jebiga, pre godinu dana su po gradu bili bilbordi koji najavljuju top gear na ultri, i to neko duze vreme, ja sam tako saznao. mada ok, nisu svi iz beograda, a i ne pogleda se bas svaki bilbord koji se pojavi.ne pratim nesto auto moto emisije, ali sam ovu gledao kad god je uhvatim, i jedino sto mi je smetalo je to sto su epizode prastare, ali svejedno mislim da je bolja od ovih u domacoj produkciji x puta. ponavljam da sam laik, mozda su ove druge strucnije i sta ti ja znam, ali ova mi je bila bas zabavna.anyway, slazem se sa badmouth-om, da je propustena dobra sansa...
Link to comment
jebiga, pre godinu dana su po gradu bili bilbordi koji najavljuju top gear na ultri, i to neko duze vreme, ja sam tako saznao. mada ok, nisu svi iz beograda, a i ne pogleda se bas svaki bilbord koji se pojavi.ne pratim nesto auto moto emisije, ali sam ovu gledao kad god je uhvatim, i jedino sto mi je smetalo je to sto su epizode prastare, ali svejedno mislim da je bolja od ovih u domacoj produkciji x puta. ponavljam da sam laik, mozda su ove druge strucnije i sta ti ja znam, ali ova mi je bila bas zabavna.anyway, slazem se sa badmouth-om, da je propustena dobra sansa...
Ma, ja te bilborde video tek pre mesec dana, a živim u BG :DInače se oduševio kad su počeli da prikazuju TG, ali zadnje tri epizode omaših. Svejedno, neka su i stare epizode, jednako su zabavne.
Link to comment
Labus bio kod Jugoslava, jel neko pratio?
ovo i mene zanima. da li ga je jugoslav strasni pitao kao mu kceri ide skola - ona bese dobila "stipendiju" od eriksona, iako se ne nalazi na spisku eriksonovih stipendista.
Link to comment
Poenta bese da se TG pusta svaki radni dan (i to 3x na veche) vec godinu i po na stanici koja ima siroku dostupnost.No mi se nesto cini da ponekog bas i zabole za poentu o kojoj pricam pa cu svojim putem.
poenta....e kaka rec... je da b92 moze da slobodno zanemari ultru obzirom na njihovu gledanost od 0.1 a hamodna treba osisati Edited by Hustler
Link to comment
poenta....e kaka rec... je da b92 moze da slobodno zanemari ultru obzirom na njihovu gledanost od 0.1 jer je verovatno 18x vise srba pogledalo tg na bbc-u ili ga torrentovaloa hamodna treba osisati
malo si promasio, ultra ima vise nego znacajnu gledanost, narocito u porodicama sa sitnom decom (tako da cenim da postoji znacajan broj seniora koji je pratio tg na ovom kanalu).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...