Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Naravno, čekanje u kilometarskom redu za toalet papir je nešto što samo može koristiti pojedincu.
Не мање него доживотна кредитна зависност. Наравно, све се своди на тоалет папир. How convenient.
Link to comment
Истина је да су Црногорци потомци ратоборних Илира у релативно-већинском смислу. То их ваљда чини и делом историје Римског царства, али то је само генетски, не и социо-културолошки.
Ma već se osećam nekako posebno. A i nekako ljepše je biti potomak rimskog nego dušanovog carsta.
Не мање него доживотна кредитна зависност. Наравно, све се своди на тоалет папир. How convenient.
Rađe ću biti zadužen sa toalet papirom nego zadužen a bez njega. Edited by Eraserhead
Link to comment
Ma već se osećam nekako posebno. A i bolje je biti potomak rimskog nego dušanovog carsta.
А што, Душан је био Бугарин, па је мени то прихватљиво. :)
Link to comment

kapicic je djubre zaslepljeno ideologijom, ali nemojmo zaboraviti da je on tu privrzenost ideji i rad za ideju dobrano naplatio. sto ga cini jos odvratnijim.

"знате кад се ради о безбедности, не пита се закон"
ali se barem znao neki red. licimuru.
Link to comment

retko mi neka emisija podigne pritisak ali djed jovo je to uspeo u tolikoj meri da nisam uspeo ni da ga dogledam do kraja. picka sam sto nisam otiso ispred 92jke i pljunuo ga.angry.gif

Edited by foto
Link to comment
retko mi neka emisija podigne pritisak ali djed jovo™ je to uspeo u tolikoj meri da nisam uspeo ni da ga dogledam do kraja. picka sam sto nisam otiso ispred 92jke i pljunuo ga.angry.gif
tu je mozda deo odgovora oko tog starca, zasto je imao zivot kakav je imao (moram da priznam da je bio poprilicno lep i markantan covek sudeci po fotografijama iz mladjih dana) - cak i u dubokoj starosti mu niko ne sme nista, mogu misliti kako su ga se tek plasili dok je bio u zenitu moci
Link to comment
Da li mi se ucinilo ili je Cosic zaista rekao da u skolama u Srbiji po zidovima vise slike Draze Mihailovica? :isuse:
Jeste, izlupetao se samo tako, mada smo na to vec navikli.Tacna interpretacija je da su u udzbenicima istorije izjednaceni partizani i cetnici kao deo ukupnog antifasistickog pokreta.
Link to comment

Zašto se niko nije osvrnuo na novu programsku šemu Radija B92 koja se može protumačiti kao skandalozna. Naime, ukinuta je intrigantna emisija "Razglas" sa tatomirom, uđuom, bensedinom ... Umesto toga, u tom terminu ide zaglupljivanje MTV hitićima ...Gorico, odlazi!

Link to comment
Zašto se niko nije osvrnuo na novu programsku šemu Radija B92 koja se može protumačiti kao skandalozna. Naime, ukinuta je intrigantna emisija "Razglas" sa tatomirom, uđuom, bensedinom ... Umesto toga, u tom terminu ide zaglupljivanje MTV hitićima ...
U trenucima kada je slusanost u padu, cilj opravdava sredstvo.
Link to comment
Zašto se niko nije osvrnuo na novu programsku šemu Radija B92 koja se može protumačiti kao skandalozna. Naime, ukinuta je intrigantna emisija "Razglas" sa tatomirom, uđuom, bensedinom ... Umesto toga, u tom terminu ide zaglupljivanje MTV hitićima ...Gorico, odlazi!
Da. Nemas pojma koliko ce mi nedostajati Djuriceve dubokoumne konstatacije da je savremena levica u krizi, i Novakovicevo kukanje o nepravdama koje potresaju srpske sportiste.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...