Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

A nu, viđeste li kako Goran Bregović u bloku reklama zahvaljuje obožavaocima što poštuju njegova autorska prava, a angažovao ga SOKOJ,ahahahaah!

Link to comment

"има мермер да ти људи, ибеовци имају да се забављају"јеботе што ми је жао што му се јуче нисам обратио на улици

Link to comment
Прочитај пар књига о Голом отоку, па ћеш да видиш ко је "djed jovo".
ma znam ko je djed jovo, ne brini. goli otok je guantanamo bay
Link to comment
Sto ljudi nije ništa. Pa slomiću televizor...
A ni pet hiljada... I, pa šta ako su bili nevini... Bezbednost države je najvažnija...Ovog treba kazniti da živi večno i pati večno... Za njega će smrt biti nagrada...
Link to comment
Прочитај пар књига о Голом отоку, па ћеш да видиш ко је "djed jovo".
Šta ima da čitamo, evo lepo nam je rekao, ponavljajući Ćosićeve reči: "Da, ja sam bio Bog!""To da zapamtite svi, i svi IB-ovci!" Kočoperan do pošljednjeg daha. Mislim da će dočepati Ćosića za vrat do kraja emisije.
Link to comment

На РТЛ Телевизија иде "Жестоки удар", Морган Фримен oтвара топик "RIP Earth", а ви гледате неког Јетија с брда и пуштате животну радост да прође крај вас...

Link to comment
Не морам ја да читам књиге, мени је деда био три и по године тамо.
Којоту сам рекао, а видим да ти знаш. Једино ми није јасно ако ти је деда био тамо што му ништа не рече на улици.
Link to comment
Којоту сам рекао, а видим да ти знаш. Једино ми није јасно ако ти је деда био тамо што му ништа не рече на улици.
Мислио сам, матора дртина, не зна где му је дупе, а где глава, где неки ибеовски унук да га смара по улици. Међутим, сад видим да сам погрешио и да је требало и страшно ми је жао што нисам.
Link to comment

djed jovo je i danas potpuno zaslepljen ideologijom. njemu uopste nije problem da prizna da su stradali nevini ljud i ne vidi nista lose u tome zasto sto on zaista misli da je radio ispravnu stvar. takvi ljudi su najopasniji.

Link to comment

Ovaj i dalje živi u četres'devetoj. Da mu noću neko pokuca na vrata, skočio bi i reko "Rusi!". Opet bi slao na Goli otok, opet vršio pritisak na žene i decu da se razvedu/odreknu. I opet bi ubijao. Bez da trepne. Biti posle 60 godina ponosan na svoj zločin, to je ozbiljna patologija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...