Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

GOrica Goca Nešović se jutros žali da joj skrembluju HRT1 kad ide serija Dolina sunca pa mora da gleda na B92 :lol:
Hiiiii :isuse::isuse: Postoje dve varijante :da je neviđeno glupa ili neviđeno bezobrazna....
Link to comment
Takođe, verujem Živkoviću kada kaže da je tako jeftino uzeo zemlju u zakup. Mnogi oko mene, a i ja, dajemo je džaba na obradu, samo da ne zakorovi. A takve je zemlje stotine hektara po Šumadiji, jer nema ko da je obrađuje,a za vinograde je i kvalitetnija od te u Inđiji, jer vinova loza traži brežuljkasto zemljište, osunčano i s blagim padom.
A kakva je zemlja u Krčedinu nego brežuljkasta, osunčana i sa blagim padom? Slučajno Zoran Živkovič od sve Srbije kupio zemlju baš u Krčedinu zato što je jeftina? Neće da bude...vinogradometar ondok su kod nas Rimljani gajili vinovu lozu, kod vas su horde mamuta progonile Neandertalce i ostale humanoide.vinogradometar off
Link to comment
A kakva je zemlja u Krčedinu nego brežuljkasta, osunčana i sa blagim padom? Slučajno Zoran Živkovič od sve Srbije kupio zemlju baš u Krčedinu zato što je jeftina? Neće da bude...
U emisiji je pominjao Indjiju, pa sam na tu zemljišnu konfiguraciju mislila.
Link to comment
...po nalogu zadriglog Verana koji pocinje da podseca na Tijanica, koliko po stasu, toliko i po opsednutoscu rejtingom...
so true. posle lekcije od FOXa, RTV B92 se okrenuo RTSovom profilu gledaoca...pa otud i kampanja nalik na onu da se Milosevic zameni Kostunicom. ova dvojica su sa Mitrovicem najveci medijski oportunisti u Srbiji. dostojanstveni main stream, kako Veran opisa novu programsku semu posle 2000.i ajde prenosi Milosevicevih bravura nad ICTY (jedini medij koji je posle 2000. Onom Pod Lipom odrzavao rejting), i ajde Velika braca, Djilasovim advertajzingom uredjena uredjivacka politika, uhlebljenja propalih zurnalistickih talenata, sizofrenicno oportuna i primitivna ideja drustveno odgovornog poslovanja, i ajde sve to...ali danas mi je nesto popalilo sve lampice - potpuno gubljenje etickog diskursa! novinari Press-a, naime, prelaze na RTV B92. prelaze i prenose manire. a "stari" urednici devedesetdvojke im se prilagodjavaju, ne menjaju ih.kapiram ja da je Djilas vlasnik ovog drugog, a ima i vecinski paket (sekundi) kod prvog, ali brate, sto je mnogo, mnogo je... za mene dovoljno: ako sam pristajao da gledam Urbani PINK, apsolutno odbijam da radim sa TV Presom!
Link to comment

Prvo je pravoverna i cista i mila B92 pozvala gosn Medojevica, najveceg demagoga u rangu Dinkica, da prica svoje 4 i po recenice, a onda su spontano ukljucili Subotica iz njegove vile u Zenevi direktno u program. Da bi festa bila kompletna, Subotic je optuzio Medojevica da je po nalogu Miskovica i Beka, pazi slucajnosti, krenuo da pljuje, nevinasca, Djukanovica i Subotica, a taj nalog je dobio u razgovoru telefonom i to u prisustvu samog Subotica. Kako je Subotic cuo razgovor to niko ne zna! I tako 5 minuta direktno u program. Onda je gost-demagog Medojevic pricao svoje 3 i po naucene recenice sledecih 40 minuta, a u poslednjih pola sata je u kajronu isla vest da je "biznismen Stanko Subotic optuzio Miskovica i Beka da su sa njegovih 50 miliona evra kupili "Novosti" i Luku Beograd"... I tako u sledecih sat i kusur. Naravno na sajtu BLICa ide ista vest koju je dao posteni Subotic.Smesni su i jedni i drugi i treci. Do pre godinu dana Subotic je bio svercer cigareta, a sad je izvor informacija. :lol:

Edited by Milosh76
Link to comment

da, da, sve se odigralo bas slucajno.stanko sedi u zenevi i preko TTV-a gleda Farmu. u toku reklama okrece programe, nalece na Medu i padne mu napamet da ga raskrinka uzivo. doslo mu. naravno, zvao ga je sa kucnog broja svoje vile.i tako...jedino je problem sto sad manja vukotic mora ili da rastura naslovnu stranu ili bar da pise neki demanti na brzaka.

Edited by Bane5
Link to comment

Ne radi im sajt...mora da im je Beko ukinuo finansiranje :lol: Ali za 50 miliona kupiti Novosti i Luku Beograd... sjajno! Koliko su vanrednih vesti najavili na B92?

Link to comment

Koliko sam ja skontao Jugoslav se ne emituje uzivo, jerbo najavljuju dan-dva ranije emisiju sa onim kao-trejlerima u kojima se vidi i cuje nekoliko recenica-komentara gosta u razgovoru sa Jugoslavom koje izgledaju (bar meni) kao isecene iz emisije... Kako je ondaK Cane znao kad se snima i sta se prica? Ili sam ja sve pogresno skontao? :blink:

Link to comment

Ti isecci u trejlerima su iz ranijih gostovanja u Poligrafu. Sta ce da rade kad bude imao nekog gosta koji mu ranije nije gostovao? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...