Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

B92 je avangarda na srpskim prostorima. Prvi je preuzeo foru BBC-a da u pozadini prezentera vesti bude ispisana adresa njihovog sajta gde zainteresovani mogu detaljnije da se informišu. Posle je to uradio i RTS! B92 je prvi pokrenuo akciju izgradnje sigurne ženske gajbe, a, evo, svedoci smo da identičnu akciju sada inicira i RTS!B92 se sada prvi upustio u potez kreiranja svoje programske šeme na osnovu tzv "diskaveri" šeme, gde se smenjuju rijaliti programi. Stoga, preporučujemo sledeći koncept: Veran Matić i Boža Podunavac, u ulozi kamermana, padobranom se spuštaju u Zvezdarsku šumu i prave srpsku verziju Bera Grilza ...

Link to comment
imate top gear i na ultra kanalune znam termine, doduse
Svako vece iza 23 h. i posle repriza oko 01.40 h . Ali svako veche osim vikendom sto je pohvalno. Vec dugo ide, tako da ova sinocna epizoda sa B92 je kod ovih prikazivana ,par puta
Link to comment
Svako vece iza 23 h. i posle repriza oko 01.40 h . Ali svako veche osim vikendom sto je pohvalno. Vec dugo ide, tako da ova sinocna epizoda sa B92 je kod ovih prikazivana ,par puta
pa da. ko je hteo da gleda, mogao je i do sada. ne kapiram ovolike izlive oduševljenja, ako je ultra kanal u ponudi, dakako. Edited by pacey defender
Link to comment
Znaci, Maja Nikolic gost kod Suzane i pricaju o Farmi. Ako je meni neprijatno, kako li se tek oseca Misko Bilbija?
Dva raspada jerdan pored drugog...Traba beleziti ovakve svinjarije, ali svako zaprepascivanje je suvisno.Svi koji se kao nesto iznenadjuju su ili naivni ili lazu sami sebe...
Link to comment
pa da. ko je hteo da gleda, mogao je i do sada. ne kapiram ovolike izlive oduševljenja, ako je ultra kanal u ponudi, dakako.
Plus je i prevod, koliko mi se čini, isti kao na ultri što znači u svakoj drugoj rečenici po neki prevodilački biser. Primer od juče: soft-top car = vrhunski soft automobil :isuse:
Link to comment
Celo jutro u Dizanju kuknjava kako su Gorici Nešović sinoć odneli auto zbog neporpisnog parkiranja :isuse:
Jel to onaj auto čiju je svaku isplatu rate kredita ispratila sa suzama u emisiji? Jbt, emisija bi trebala da se zove Reality Show: Gorica. Znam više o njenom privatnom životu, nego što znam o Damjinom.
Link to comment
Jel to onaj auto čiju je svaku isplatu rate kredita ispratila sa suzama u emisiji? Jbt, emisija bi trebala da se zove Reality Show: Gorica. Znam više o njenom privatnom životu, nego što znam o Damjinom.
Upravo taj, tzv mali Pežo. Kao i što dalje oplakuje svaku ratu kredita za stan. :puke:
Link to comment
Celo jutro u Dizanju kuknjava kako su Gorici Nešović sinoć odneli auto zbog neporpisnog parkiranja :isuse:
O kako sam srecan sto nisam prisustvovao tom hepeningu....A sadrzina kuknjave je ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...