Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

to je zaista odlicna emisija. :thumbsup:negde sam citao/cuo, ne znam da li je tacno, da je top gear najskuplja produkcija koja izlazi iz bbc-jeve kuce? sinoc sam gledao epizodu gde se u predstavljanju/testiranju rendz rovera sport kao takmac koristi, ni manje ni vise, tenAk, a secam se i epizode gde dzambo dzet izduvom iz motora prevrce spaceka i jos neki auto. malo li je?!?
heh, secam se jedne epizode de su prvo provozali ladu po stazi, zakljucili da je to najgori auto ikad sto se tice hendlovanja, a onda u nju ulozili 100k funti i napravili ultimativnu trkacku zvijer.
Link to comment

top gear je jedna od najboljih emisija koju sam gledao. vrlo duhoviti i ruzni englezi znaju posoinace, automobili me uopste ne interesuju, cim moji ortaci krenu da drve o tome odmah se iskljucujem i odlazim u nepoznatom pravcu. ipak kad sam prvi put ulovio top gear na Ultri, bila je to ljubav na prvi pogled

Link to comment
top gear je jedna od najboljih emisija koju sam gledao. vrlo duhoviti i ruzni englezi znaju posoinace, automobili me uopste ne interesuju, cim moji ortaci krenu da drve o tome odmah se iskljucujem i odlazim u nepoznatom pravcu. ipak kad sam prvi put ulovio top gear na Ultri, bila je to ljubav na prvi pogled
jebo ortaka ako ga ne interesuju automobili i sport :P
Link to comment
jebo ortaka ako ga ne interesuju automobili i sport :P
jbg sta da radim. automobil sluzi da iz tacke A odes u tacku B. sto se tice Tanjice Ljubisavljevic, ona verovatno ima bubicu i urednici joj sapcu u uvo sta da pita i sta da forsiraali bar je slatka...GO TANJA GO TANJA
Link to comment
Upravo tako. Goricu u prvom serijalu je po gledanosti "tukao" i Sundjer Bob. Očigledno je da se nema para za bilo šta drugo sem za Goricu.
Sundjer Bob ima sasvim OK gledanost, tako da nije za poredjenje.
Link to comment

Šta znače ovakve vesti sa besmislenim nabrajanjem gotovo generičkih imena (gde za neka od njih garant ima hiljade pojedinaca koji se na njih odazivaju u Srbiji)? Kapiram da je to neko saopštenje ovog debelog pajkana, ali ipak je skroz besmisleno.

Link to comment

ja ne znam sta se sa mnom desava ali ja sam se sad iznervirala na tu vest.mislim, verovatno tu ima teskih lokalnih idiota i lopina, ali vlast i veliki igraci zakinuse i budzet i doprinesose javnom dugu drzave, a da su pri tom propustene mnoge sanse. onda mi bude krivo sto hapse bilo koga ko mozda hrani i dvadeset usta.

Link to comment
Šta znače ovakve vesti sa besmislenim nabrajanjem gotovo generičkih imena (gde za neka od njih garant ima hiljade pojedinaca koji se na njih odazivaju u Srbiji)? Kapiram da je to neko saopštenje ovog debelog pajkana, ali ipak je skroz besmisleno.
Polazi se od toga da je bolje 50 nepoznatih u ušima nego jedno, ali zvučno .A ta zvučna nikad nećemo čuti
Link to comment
Šta znače ovakve vesti sa besmislenim nabrajanjem gotovo generičkih imena (gde za neka od njih garant ima hiljade pojedinaca koji se na njih odazivaju u Srbiji)? Kapiram da je to neko saopštenje ovog debelog pajkana, ali ipak je skroz besmisleno.
to je nastavak propagande ivice dacica. hapse se nebitni likovi, dok ministri za iste stvari placaju kaznu od 10.000 - 50.000.
Link to comment

Haha, otkad sam postavio gornji link na vest stigli su da izmene tekst vesti drastično, pa su sad dali više informacija o uhapšenima, ali im skratili prezimena na inicijal. Tako je već ipak malo bolje.BTW. Što se samih događanja tiče, cenim da je pitanje nedelje kada će neko zakucati avion u odeljenje poreske uprave, ili kako se to već tamo zove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...