Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

na ovom forumu kad procitas jedan post, sve ostale si procitao
Tacno! I to znas koji??? Onaj Kumov o ulasku u klub koji je topao i vlazan, direkt sa jake zime!!!Taj nas predstavlja bolje od PPProbe.
Link to comment
od osme sezone (2006.godina)
Dobro, nije ni to lose, mada bih voleo da je novije :PMa nebitno, kad Dzeza, Keptn Slou i Hemstr krenu tu nema stajanja! :Hail: Edited by Sludge Factory
Link to comment
Kreće Top Gear na B92. :thumbsup:
to je zaista odlicna emisija. :thumbsup:negde sam citao/cuo, ne znam da li je tacno, da je top gear najskuplja produkcija koja izlazi iz bbc-jeve kuce? sinoc sam gledao epizodu gde se u predstavljanju/testiranju rendz rovera sport kao takmac koristi, ni manje ni vise, tenAk, a secam se i epizode gde dzambo dzet izduvom iz motora prevrce spaceka i jos neki auto. malo li je?!?
Link to comment
to je zaista odlicna emisija. :thumbsup:negde sam citao/cuo, ne znam da li je tacno, da je top gear najskuplja produkcija koja izlazi iz bbc-jeve kuce? sinoc sam gledao epizodu gde se u predstavljanju/testiranju rendz rovera sport kao takmac koristi, ni manje ni vise, tenAk, a secam se i epizode gde dzambo dzet izduvom iz motora prevrce spaceka i jos neki auto. malo li je?!?
Malo!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...