Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

U vrlo jakoj konkurenciji ("Nacionalno razgibavanje" - Radio S - emisija koja ubrzano sustize Dizanje po slusanosti i "Karavan" - Radio Beograd 1 - emisija koja decenijama ispunjava srca i do suza nasmeje vaskoliku srpsku slusateljsku publiku) ovaj trijumf je utoliko veci pa nam Jaksa Scekic danas uprilicio i blog pun srdacnih momenata i ushicenja zbog ovog krupnog uspeha, a da ne pominjemo plejadu iskrenih replika na istom.Danas smo svi Dizanje, Dizanje je u svima nama!

Link to comment
U vrlo jakoj konkurenciji ("Nacionalno razgibavanje" - Radio S - emisija koja ubrzano sustize Dizanje po slusanosti i "Karavan" - Radio Beograd 1 - emisija koja decenijama ispunjava srca i do suza nasmeje vaskoliku srpsku slusateljsku publiku) ovaj trijumf je utoliko veci pa nam Jaksa Scekic danas uprilicio i blog pun srdacnih momenata i ushicenja zbog ovog krupnog uspeha, a da ne pominjemo plejadu iskrenih replika na istom.Danas smo svi Dizanje, Dizanje je u svima nama!
Ja ne verujem...Kad slučajno poslušam koju sekundu Dizanja, imam želju da polomim sve u sobi, uz milozvučni glas ove Gorice i njeno blebetanje...Ima li nekoga ko to stvarno sluša? Neću mu ništa. :D Samo sam radoznao...
Link to comment
Ima li nekoga ko to stvarno sluša?
Sudeci po reakcijama (TV B92, blog i sl.) slusalaca itekako ima.U stvarnosti, Dizanje je par godina bilo neprikosnoveni vladalac srpskog radijskog jutra, ali ta konkurencija se pojavila bas sad kad nije trebalo pa muti tu slavu i narusava tu dominantnu sliku. Ovaj Oskar je podstrek. Gorice i Dragane, nema predaje!
Link to comment
Goricu treba zakonom zabraniti, naročito kad počne da kuka kako joj je život težak jer otplačuje dva kredita, jedan za kola, drugi za stan :puke:
Ау јее, нисам је слушао одавно, али ако је тако, онда јој треба ограничити медијски простор на варјачу у рукама. Ту се добро сналази.
Link to comment
Ja ne verujem...Kad slučajno poslušam koju sekundu Dizanja, imam želju da polomim sve u sobi, uz milozvučni glas ove Gorice i njeno blebetanje...Ima li nekoga ko to stvarno sluša? Neću mu ništa. :D Samo sam radoznao...
Evo ja volim da ih poslušam kad sam u prilici. :blush: Nem pojma, ništa specijalno, al mi prija da onako mrzovoljan i nerazbuđen čujem nekog nasmejanog, na momente dohovitog i nadasve pozitivnog.Jel mogu sad ja? A otkud ovoliki hejt prema Dizanju? Koje im to grehe ne praštate?
Link to comment
Evo ja volim da ih poslušam kad sam u prilici. :blush: Nem pojma, ništa specijalno, al mi prija da onako mrzovoljan i nerazbuđen čujem nekog nasmejanog, na momente dohovitog i nadasve pozitivnog.Jel mogu sad ja? A otkud ovoliki hejt prema Dizanju? Koje im to grehe ne praštate?
Goricu...
Link to comment
Evo ja volim da ih poslušam kad sam u prilici. :blush: Nem pojma, ništa specijalno, al mi prija da onako mrzovoljan i nerazbuđen čujem nekog nasmejanog, na momente dohovitog i nadasve pozitivnog.Jel mogu sad ja? A otkud ovoliki hejt prema Dizanju? Koje im to grehe ne praštate?
Da citiram samog sebe....
Sinoć je u Operaciji trijumf gostovao Dragan Ilić. Prvo što mi je palo na pamet je da bi Dragan Ilić od pre 4 godine ovog sinoćnjeg Dragana Ilića svrstao u klijentelu TV manijaka, rame uz rame sa svim onim KDP likovima.Jbg, sve se menja, sve se kreće. Svi koračaju; samo neki idu u pogrešnom smeru.
Link to comment
A da ne pominjemo velikog Brata. Kada ide na B92 to je oaza sreće i kulture, kada ide na Pinku to je dno dna televizije i zgodno za šegačenje
seti se, dragan ilic intervjuise ivana ljubu u nekom predsednickom apartmanu. mislim da je ikar imao odlican komentar o padu dragana ilica, ali ne mogu da ga pronadjem.
Link to comment
Evo ja volim da ih poslušam kad sam u prilici. :blush: Nem pojma, ništa specijalno, al mi prija da onako mrzovoljan i nerazbuđen čujem nekog nasmejanog, na momente dohovitog i nadasve pozitivnog.Jel mogu sad ja? A otkud ovoliki hejt prema Dizanju? Koje im to grehe ne praštate?
kako otkud? ti nisi upoznat sa pokretom Novi Forumski Snobizam? evo ti par postulata, da se lakse snadjes:-nista sto je napravljeno u Srbiji/Beogradu, a vise od 5 ljudi smatra da je neiritantno je najvece moguce sranje-svako ko se pojavi na TV ili radiju vise od 3 puta je nevidjeni smarac-svako ko jednom pricao ili radio nesto o necemu glupom za platu, a posle toga rekao nesto ili uradio nesto drugacije je jajara bez trunke integriteta
Link to comment

pa jesu jajare bez trunke integriteta. ako dve godine za lovu pricas o velikom bratu kao o necemu super, onda barem nemoj da seres kako je sranje kada vb predje na pink.

Link to comment
Sinoć je u Operaciji trijumf gostovao Dragan Ilić. Prvo što mi je palo na pamet je da bi Dragan Ilić od pre 4 godine ovog sinoćnjeg Dragana Ilića svrstao u klijentelu TV manijaka, rame uz rame sa svim onim KDP likovima.
this.[doduse, ne znam kakav je bio u toj konkretnoj emisiji, ali to je otprilike to] Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...