Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ako je ovo tačno, onda valjda svaka čast i menadžmentu i nemanjici i ovom i onom i mi nemamo pojma . Kao šta će još jedna ista radiostanica .... pa da se sluša, eto šta će. Jok, nego će neko da sluša tamo neke narkomane i kojekakve priče dosadne.

 

pr-naxi-1450356944-806141.jpg

Link to comment

Zar i ovo nije dovoljno da se zaključi da su uradili dobar posao ?

 

pa ja to nisam sporio, ja sam bas na osnovu tog 'vrtoglavog uspeha' pitao da li je onda bolje da budu beogradski radio?

Link to comment

meni reklo da je taj neki svedjanin sto je gromopucatelno sastavio play isao u izvesnu agenciju koja meri trziste da se zali na lose rezultate na totalu, da to ne moze tako, da oni nisu samo radio za klince, da su oni platili, itd itd.

 

onda su odjednom novembarski rezultati masno poskocili.... srbijica, kako platis tako se meri. go figure.

Link to comment

meni reklo da je taj neki svedjanin sto je gromopucatelno sastavio play isao u izvesnu agenciju koja meri trziste da se zali na lose rezultate na totalu, da to ne moze tako, da oni nisu samo radio za klince, da su oni platili, itd itd.

 

onda su odjednom novembarski rezultati masno poskocili.... srbijica, kako platis tako se meri. go figure.

 

Ti si zloban covek...To je nemoguce...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...