Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Jelen pivo pomereno na nedelju u ponoć :( .
Očajna emisija, ali svidela mi se jedna pesma, iako ne razumem šta pevačica kaže u refrenu. Onda sam to promenio u "Hajde u kurac" i leglo je :P
Link to comment

Ima li neko snimljene vesti u 23 časa na B92 od nedelje, 29. novembra, treba mi zbog meni jednog veoma bitnog priloga?!Ovo mi je jako važno, spreman sam i da platim ako treba! Hvala unapred.

Link to comment
Ima li neko snimljene vesti u 23 časa na B92 od nedelje, 29. novembra, treba mi zbog meni jednog veoma bitnog priloga?!Ovo mi je jako važno, spreman sam i da platim ako treba! Hvala unapred.
Hm, teško da to neko radi privatno. Ako si spreman da platiš, trebalo bi da nazoveš neku firmu koja radi press-cliping (na primer, Ninamedia, McCann Erickson...)
Link to comment
Hm, teško da to neko radi privatno. Ako si spreman da platiš, trebalo bi da nazoveš neku firmu koja radi press-cliping (na primer, Ninamedia, McCann Erickson...)
Ma nazovi njih mozda naletis na nekog raspolozenog da ti to iskopira(posto se sad radi u digitalnom obliku to su sve fajlovi)...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sava je retko pametan fudbaler i svaka mu cast za ono sto prica. Bez obzira na njegovu stranu brda™ zelim mu da postane predsednik, jer ocigledno da ima dobre ideje.

Link to comment

Savo Milošević kod Jugoslava - briljantan! Jasne, smišljene rečenice, logički zaokružene. Stavovi konzistentni.Savo je atipičan sportista jer je elokventan i zna da poveže više složenih rečenica u smisaonu celinu. Nešto kao Sale Đorđević. Ni prineti jednom Šapiću koji ima rečnik i intelekt Gangule, lika koji glumi u filmu "Kad porastem, biću kengur". Da ne pričamo o nesretnom Guroviću, koji je možda pročitao nekoliko knjiga, ali je problem što je pročitao pogrešne ...Jugoslav - konfuzan, kao i uvek. Ova forma emisije jednostavno nije za njega. Bolje bi mu pristajalo da vodi emisiju o izveštajima sa Beogradske berze ili "Šljaku" na B92!

Link to comment

Da li se ova emisija na radiju koju vodi Uroš Djurić i dalje zove Sportski ritam srca ? Nisam dugo slušao, ali je ranije bila nekako smislenija i zanimljivija.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Da li se ova emisija na radiju koju vodi Uroš Djurić i dalje zove Sportski ritam srca ? Nisam dugo slušao, ali je ranije bila nekako smislenija i zanimljivija.
To je sad kafansko baljezganje ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...