Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

kad me ne bude mrzelo objasnicu

Meni ne moras, shvatam zasto mislis tako, mada sto kazes treba da se napise jer su mnogi imali vrlo prljave uloge u ovom propadanju...

Link to comment

ne mislim ja tu posebno na b92, nego uopste. nije se tu ipsos nesto posebno eksponirao sem sto postoji linija stanovitih razlika koje se mogu pratiti u zavisnosti od toga ko je placao istrazivanja.

Link to comment

ne mislim ja tu posebno na b92, nego uopste. nije se tu ipsos nesto posebno eksponirao sem sto postoji linija stanovitih razlika koje se mogu pratiti u zavisnosti od toga ko je placao istrazivanja.

Pa da prosto se probila granica i svi su radili copy/paste

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pustali Paradu, seriju, prvi od ukupno 5 delova. Na 20 minuta serije islo 20 minuta reklama, s tim da su se reklame cule duplo jace. Malo je i kasnio pocetak. Jel postoji nekakav zakon koji sprecava ovakav bezobrazluk, neki limit za reklame ?

Link to comment

nista to nije bas tako. ljudi koji rade reklame su profi i apsolutno se pridrzavaju zakonskog limita. e sad, sto je ostatak programa lose tonski produciran pa ispadne tisi, to je druga prica...

Link to comment

Mislim da je ovde naglasak na minutaži, odnosno odnosu reklama i programa a ne decibelaži, tj da se za prekoračenje dozvoljenih minuta plaćaju kazne...

Link to comment

Dakle, bio sam prisutan u marketing sluzbi jedne TV kad je covek koji je doneo klipove, ugovarao termine, na primedbu:

Mozda nas rebne (tada) RRA i RATEL odgovorio

- fakturisite i to...

Link to comment

ok, ja pricam o ovome "grune"...

sto se trajanja tice, to je jasno krsenje zakona.

Sta znam, to gruvanje je mozda posledica lenjosti da se to upegla pre emitovanja, mada me ne bi cudilo da se neko "posvetio" tome kao markentiskom filozofiranju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...