Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Znate i sami koliko smo se na ovom forumu zaštitnički odnosili prema Brakusu i Daretu i Maretu, iznova nalazili načine da pružimo legitimitet njihovim pokušajima da budu šaljivi i zanimljivi ...

 

Jutros sam pokušao da odslušam na Gradskom radiju novi "projekat" - zajednički jutarnji program Brakusa i Dareta ...

 

Tolika količina ošljarenja samo da se uzme honorar, toliko ceđenja suve drenovine, toliko forsiranja već izlizanih tema, toliko odsustva improvizacije, spontanosti i komike naterali su me da se prebacim na drugu stanicu (dvestadvojku, naravno!) već nakon 7-8 minuta ...

 

Ovo je sad već tužno - dvojica odrtavelih radio-voditelja koje gazi vreme i koji očajnički žele da prikupe još koji promil medijske pažnje, puni jeda i ogorčenosti na sve one mlađe i uspešnije ...

 

Lajt motiv Brakusove priče o odlasku sa B92 bio je da nije želeo da radi bez Bekana, Bosanca i Crnogorca ... A sad ispade da je ipak pukla tikva među njima...

Edited by stoka
Link to comment

izvini, sta lupas bre ti?

Ponekad mi se omakne da o sebi govorim u prvom licu množine, psihijatar kaže da je to normalno ako se ne ponavlja i može da se podvede pod jezičku grešku ...

Link to comment

Znate i sami koliko smo se na ovom forumu zaštitnički odnosili prema Brakusu i Daretu i Maretu, iznova nalazili načine da pružimo legitimitet njihovim pokušajima da budu šaljivi i zanimljivi ...

 

Jutros sam pokušao da odslušam na Gradskom radiju novi "projekat" - zajednički jutarnji program Brakusa i Dareta ...

 

Tolika količina ošljarenja samo da se uzme honorar, toliko ceđenja suve drenovine, toliko forsiranja već izlizanih tema, toliko odsustva improvizacije, spontanosti i komike naterali su me da se prebacim na drugu stanicu (dvestadvojku, naravno!) već nakon 7-8 minuta ...

 

Ovo je sad već tužno - dvojica odrtavelih radio-voditelja koje gazi vreme i koji očajnički žele da prikupe još koji promil medijske pažnje, puni jeda i ogorčenosti na sve one mlađe i...

Kakva bre medijska pažnja, skuplja se kinta malo tamo malo ovamo, mada možda je i to njihovo sinergija kao tv grčka salata... Mada ne tnam što o njima na ovoj temi... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ponekad mi se omakne da o sebi govorim u prvom licu množine, psihijatar kaže da je to normalno ako se ne ponavlja i može da se podvede pod jezičku grešku ...

 

znam to, ali vec u sledecoj govoris o vama u jednini, odluci se. ovako ispada da sam i ja podrzavao raznorazne...

Link to comment

Dare i Mare, kada su zajedno radili jutarnji, barem su se stalno cerekali pa su postizali efekat kao u onim tv-komedijama sa namontiranim smehom da znaš uvek kada treba da se smeješ ...

 

Ovo sad je čak i bez te energije i entuzijazma ...

 

A pominju se na ovoj temi jer su nekada bili deo B92 medijskog giganta ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...