Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Dno dna. Dok se emituje film na B92, u gornjem desnom uglu ide (otprike) info:"U toku je ubacivanje novih stanara u Velikom Bratu koje mozete gledati na TV Prva". Znam, isti je vlasnik i sl. 'ranja ali da jedna nacionalna TV bukvalno 'govori' nemojte nas gledati nego gledajte ovu drugu, mislim da sam prvi put video... Zbog cega uopste imaju 2 kanala, i mnogo vaznije, zbog cega to drzava dozvoljava...?

a i ja pitam gluposti :(

Link to comment

Dno dna. Dok se emituje film na B92, u gornjem desnom uglu ide (otprike) info:"U toku je ubacivanje novih stanara u Velikom Bratu koje mozete gledati na TV Prva". Znam, isti je vlasnik i sl. 'ranja ali da jedna nacionalna TV bukvalno 'govori' nemojte nas gledati nego gledajte ovu drugu, mislim da sam prvi put video... Zbog cega uopste imaju 2 kanala, i mnogo vaznije, zbog cega to drzava dozvoljava...?

a i ja pitam gluposti :(

Pa imaju dva kanala jer je promenjen zakon i sada je to dozvoljeno.Konglomerat sto domicilnih sto ino brejnova je doterao gledanos prve na 9 a b92 na 5.Svecki  :fantom:

Link to comment

Dno dna. Dok se emituje film na B92, u gornjem desnom uglu ide (otprike) info:"U toku je ubacivanje novih stanara u Velikom Bratu koje mozete gledati na TV Prva". Znam, isti je vlasnik i sl. 'ranja ali da jedna nacionalna TV bukvalno 'govori' nemojte nas gledati nego gledajte ovu drugu, mislim da sam prvi put video... Zbog cega uopste imaju 2 kanala, i mnogo vaznije, zbog cega to drzava dozvoljava...?

a i ja pitam gluposti :(

Odrađeno zadnjim promenama zakona. A onda se krenulo u odrađivanje tehničkih detalja...
Link to comment

odvede me link ka jednoj vesti na njihov sajt, pročitam, kliknem na početnu, a na njoj:

- u zaglavlju reklama za horizons, novi broj u prodaji!

- glavna vest: finiks - požar, eksplozije i leteća burad

- ispod toga dve vesti: 1) sad još 2006. planirale rušenje sirije i 2) brende se hitno vratio u oslo zbog islamske države

 

ono, nije da želim da mi vučić iskače iz bureta za kupus, ali da li je ovo rezultat nikad bolje ekonomije, pa su unajmili dva američka srbina da im pišu vesti ili šta je u pitanju?

Link to comment

B92 & Bulevar Rulz!
 
... pušenje, svršavanje i razmazivanje po mentalno zaostalom maloletniku.... 'novinarka', majka, dete, ton, slika,... kreni!
 

Silovani maloletnik

Nažalost, vrlo često čujemo ružne vesti iz svih krajeva Srbije o vršnjačkom nasilju. Tako se juče pojavila vest o silovanju devojčice u Kovinu. Istog dana u Valjevu blago mentalno zaostalog dečaka napao je tri godine stariji petnaestogodišnjak i prisilio ga na bludne radnje.

http://www.b92.net/video/bulevar.php?yyyy=2015&mm=09&dd=12&nav_id=1038406

 

Link to comment

bulevar je jeziv, tako su radili priču o liku koji progoni neku ženu, ono kao da su šala i šega u pitanju, a lik psihopata, žena ga jednom i istukla i prijavila, mislim da ima zabranu prilaza

Link to comment

 

utorak, 22.09.2015. | 14:58

 

Antena Grupa, međunarodna medijska korporacija i vodeća grupacija u jugostočnoj Evropi, preuzela je većinski udeo u B92.

 

sta su kao, dosad bili manjinski vlasnici? :0.6:

Link to comment

sta su kao, dosad bili manjinski vlasnici? :0.6:

 

Pa ti neeee znaaas?Pa nije bre to bi mooozda bilo maaaloooo nezakonito... :misko:

Verovatno je do sada bila neka firma kojoj su oni suvlasnici.Naravno ako vest nije greskom okacena ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...