Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ma nije to onaj Tica! Na ovoj profilnoj fotki doduše liči na onog Ticu, što je nemoguće, jer je od tada prošlo jedno 25 godina ...

 

Ok, Stoko, Yolo definitivno zna da li jeste ili nije, tqko da ako nas ne loži, a apsolutno ne vidim zašto bi to radio - to je njegov profil

Edited by MancMellow
Link to comment

Nevera ... Tica nije takav čovek! Mogu da ga zamislim da donosi vodu i plazmu migrantima u parku kod beogradske štajge, ali da ovo govori - nikako!

 

Ovo nije Tica ...

Link to comment

nije tica peder, jebo je on svasta. jednom ga je uhvatilo obezbedjenje kako guzi neku slusateljku u wc-u b92...

 

Ovi naši sotiri sve neki klozet fetišisti :o

Link to comment

živ čovek pa poludi 

 

ček bre, nije to onaj tica iz maniseta? wtf??

ma jok.

 

Mislis Manisent? Taj valjda nije "Petrović"

misliš grupa jna?

Link to comment

Ovde je potrebna podrobnija analiza ...

 

Letimičnim osvrtom na profilne informacije (političko opredeljenje: anarholiberal), kao i na prethodne postove, postoji jak nesklad sa ovom poslednjom porukom. Indikativno je i to pisanje velikim slovima, što nije bilo prirođeno Tici u ranijim obraćanjima preko Fejsa ...

 

Zaključci:

 

1) moguće da mu je profil hakovan

2) moguće da je ovo neka vrsta sarkazma, da je Tica iziritiran stavom većinske javnosti prema migrantima

3) najzad, ljudi se menjaju, kako nabolje, tako i nagore. I ja sam u početku na ovom forumu ponekad reagovao poput rasiste i ksenofoba, ali su me dobri ljudi, administratori (pre svega g-din teacher) i ostali forumaši (pre svega dragan) kultivisali, dali na znanje da su takvi stavovi neprihvatljivi ...

Link to comment

Mogu da potvrdim da je osoba sa fotke na F.B. Tica, a da li mu je neko hakovao profil, nemam pojma.Nisam baš ubeđen...

 

Čovek je oduvek bio out of focus, tako da me ne čudi promenjivo raspoloženje i stavovi. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...