Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ne kapiram, sve mi radi,a kad ukucam www.b92.net to ne radi.

 

Nije da ću da umrem bez njihovih vesti, ali ipak. Sutra ću probati na drugom kompjuteru.

Link to comment

U svetlu najnovijih događaja na ex92, konačno sam razumeo zašto smo imali ludu sreću da slušamo tako dobru muziku. Citat iz jednog starog intervjua Slobe K.:

 

Ja sam oduvek bio prezadovoljan što funkcionišem kao muzički urednik na ovom geografskom području. Ovde nisam bio uslovljen svim onim stvarima koje na zapadu postoje već decenijama. Od kada je nastao komercijalni radio, na zapadu su počela uslovljavanja. Ceo taj sistem Top 40 radija i velikih korporacija koje pokrivaju 300, 400 umreženih radio stanica je sistem koji diktira slušaocu šta da sluša. Tu se neprestano vrti jedna uska selekcija koja vas stimuliše da odete u radnju i kupite neki disk. 

Imajući mogućnost da istražujem, ja sam se na Studiju B uvek osećao fantastično. Nikada nisam postavljao pitanje mog honorara. Sloboda izbora mi je bila kompenzcija. Ja sam mogao da budem kreativan, mogao sam da uradim šta hoću sa muzičkim programom rukovodeći se jedino sopstvenom procenom da je to što prezentujem kvalitetno. Taj osećaj slobode nema cenu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...