Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pričalo se i tada da je milan božić Trojanska konjina u SPO-u, da je oduvek radio za Službu. Iz današnje perspektive, ta priča zvuči brutalno istinito ...

Link to comment

1. Većina ritmova, šišmiš-radio, velika rokenrol prevara, sve informativne emisije ...

2. Muzika

3. Praktično je pad počeo posle 5. oktobra 2000. godine

4. Naći način da se nekom akcijom preuzme i pravno zaštiti ime "Radio B92", a onda, polagano, kada se steknu uslovi, napravi nešto slično. To će, naravno, najverovatnije biti sa novim ljudima i novim emisijama, ali će imati preslikanu ideologiju i filozofiju starog radija ...

Edited by stoka
Link to comment

 

4. Naći način da se nekom akcijom preuzme i pravno zaštiti ime "Radio B92", a onda, polagano, kada se steknu uslovi, napravi nešto slično. To će, naravno, najverovatnije biti sa novim ljudima i novim emisijama, ali će imati preslikanu ideologiju i filozofiju starog radija ...

U svemu što nastane ima i uticaja vremena u kom je nastalo (ala sam otkrio toplu vodu). Elem, ne vidim čemu i zašto nastavljanje - probali su sa Otvorenim vratima, sa tim silnim rimejkovima, spinoff pokušajima, coverima, EKV revisited, pa maltenen ništa od tog nije valjalo. U čemu je problem nešto što je bilo dobro i trajalo a sad više nije arhivirati u policu dragih uspomena? Bolje nego na silu kalemiti.

Link to comment
Rade Šerbedžija prešao kilometre da bi bio kum romskom detetu

Kad dobijete poziv da budete kum na krštenju, to se ni pod razno ne odbija. Ni Rade Šerbedžija nije odbio poziv da bude kum jednogodišnjem Emanuelu. Mali Rom i njegovi roditelji bili su toliko počastvovani što je slavni glumac pristao da bude kum, da su napravili dernek za pamćenje. A kad Romi prave dernek, znate da se zabavlja do jutra i to ne samo jedan dan. Samo zbog jednogodisnjeg Emanuela Rade Šerbedžija prevalio je kilometre i kilometre i stigao u Rijeku. Sve kako bi romskom dečaku iz ovog grada bio krsni kum.  

 

i ja pomislim Šerbedžija bio kum nekom rendom romskom detetu... kad ono:

 

 

 

“Osećam se počastvovano, poštujem ovoga čovjeka družimo se toliko godina, bilo mi je drago”, kaže Šerbedžija. 

 

znači naslov treba da je "Rade Šerbedžija krstio dete svog prijatelja." al pošto su u pitanju temperamentni™ Romi, to je vest.

Link to comment

Rade Serbedzija zivi u Rijeci, koliko mi je poznato. Mozda je zaista presao kilometre, jedno 7, koliko je od njegovog stana do stana njegovog prijatelja.

Link to comment

Rade Serbedzija zivi u Rijeci, koliko mi je poznato. Mozda je zaista presao kilometre, jedno 7, koliko je od njegovog stana do stana njegovog prijatelja.

mozda je isao preko fidzija :(

 

jebote, stvarno je retko idiotski naslov, cak i za b92 standarde.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Studio B je ok,par dana sam slusao na poslu,malo i Diskomer,solidno. Slusaj Mjehura na Mixcloud-u ako osh,a ovako,probaj NTS radio,KEXP il tako vec nesto stranjsko.

mjuz im je najbolje što se nalazi na domaćim frekvencijama, ali im je govorni program do zla dosadan. osetš se babom posle pola sata programa ujutru.

Edited by Ravanelli
Link to comment

mjuz im je najbolje što se nalazi na domaćim frekvencijama, ali im je govorni program do zla dosadan. osetš se babom posle pola sata programa ujutru.

Upravo tako.:) Jbg u neskladu su im muzicki i govorni ;)

Link to comment

mjuz im je najbolje što se nalazi na domaćim frekvencijama, ali im je govorni program do zla dosadan. osetš se babom posle pola sata programa ujutru.

ejdzisto! :mad:

Link to comment

Rade Serbedzija zivi u Rijeci, koliko mi je poznato. Mozda je zaista presao kilometre, jedno 7, koliko je od njegovog stana do stana njegovog prijatelja.

mozda ih je prepesacio, ko oni koji su isli peske titu na grob odnegde, dakle jeste podvig.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...