Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pa hoće li da ih ugase, da se preko privatnih poruka zahvale forumašima na piskaranju, da promene koncept foruma u nešto do sad neviđeno (forumanaburekb92.net)...?

Link to comment

Директорка корпоративних комуникација Б92 Беба Драгић каже да ће овај радио од 13. јула, представити летњу шему која ће бити увод у потпуно нову музичку концепцију! Досадашњи музички концепт, по којем је Радио Б92 био надалеко познат, одлази у историју. Иновације и модернизација подразумеваће и технолошко унапређење и промену организационе структуре. Подмлађени концепт, комерци јални програм, нова енерги ја и музички правац сасвим сигурно ће наћи пут до великог аудиторијума каже Беба Драгић.

 

mrs bre.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Dajte ljudi pomagajte saptaniku u pečalbi. Koje su trenutno radio stanice (koje mogu da uhvatim preko interneta), a koje imaju normalan sadržaj, "muziku koju mi slušamo" itakoto. Svestan sam da ne mogu da očekujem i normalne vesti, mada bi mi i to dobro došlo, makar i u vidu sajta pošto sam zbog galopirajuće tabloidizacije precrtao praktično sve sa liste. Treba mi za internet sokoćalo u kujini da svira dok se muti nešto u šerpi. Probao sam da nađem Radio S i truba, ne nalazi ga ovaj internet radio divajs. Neki drugi korektni predlozi?

Link to comment

nema vise stereo freeze-a, balansa.... ostadose samo studio b i radio beograd 2/3 za slusanje.

 

 

Neki drugi korektni predlozi?

 

jel mora radio?

 

ako ne - mixcloud i uzivaj!

Link to comment

Ne puštam sa kompijutera, nego sa uređaja koji može da pušta ili moju mp3 kolekciju sa servera ili internet radio kanale. Voleo bih da to bude nešto domaće, prosto zbog domaćeg ukusa, da bude pored stranih prošarano i domaćim numerama (ako može), Žikica Simić nije uslov. Stranih imam, lokalne slušam samo zbog vesti u saobraćaju, pošto su im playliste kao Groundhog Day.

Link to comment

Ne puštam sa kompijutera, nego sa uređaja koji može da pušta ili moju mp3 kolekciju sa servera ili internet radio kanale. Voleo bih da to bude nešto domaće, prosto zbog domaćeg ukusa, da bude pored stranih prošarano i domaćim numerama (ako može), Žikica Simić nije uslov. Stranih imam, lokalne slušam samo zbog vesti u saobraćaju, pošto su im playliste kao Groundhog Day.

Stara dobra dvestadvojka. Radio koji ima glavu i rep, a što se muzike tiče, suprotno uvreženom mišljenju, ne puštaju Galiju, Cuku i tako to, već rokaju tvrdi rok i alternativu iz svih dekada ...

Link to comment

Studio B je ok,par dana sam slusao na poslu,malo i Diskomer,solidno. Slusaj Mjehura na Mixcloud-u ako osh,a ovako,probaj NTS radio,KEXP il tako vec nesto stranjsko.

Link to comment

Dajte ljudi pomagajte saptaniku u pečalbi. Koje su trenutno radio stanice (koje mogu da uhvatim preko interneta), a koje imaju normalan sadržaj, "muziku koju mi slušamo" itakoto. Svestan sam da ne mogu da očekujem i normalne vesti, mada bi mi i to dobro došlo, makar i u vidu sajta pošto sam zbog galopirajuće tabloidizacije precrtao praktično sve sa liste. Treba mi za internet sokoćalo u kujini da svira dok se muti nešto u šerpi. Probao sam da nađem Radio S i truba, ne nalazi ga ovaj internet radio divajs. Neki drugi korektni predlozi?

 

siriusxm.com

 

hvala, i drugi put.

 

edit: nije za dz, al' vredi za sve pare.

Edited by ObiW
Link to comment

Stara dobra dvestadvojka. Radio koji ima glavu i rep, a što se muzike tiče, suprotno uvreženom mišljenju, ne puštaju Galiju, Cuku i tako to, već rokaju tvrdi rok i alternativu iz svih dekada ...

:frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...