Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Odlicno...razlog vise da se ja lupim u celo zbog toga sto smatras da nije odlican novinar.Kakav je covek nemam pojma, ne poznajem je, ali kao novinar je jako dobra. Sta god pricala o B92. Cedi. Zoranu. Kostunici. Tomi. Seselju... ne gledam kroz politiku nego kroz njenu profesiju. Takvih novinara je jako malo.
dobro, ti i ja nikada za zivota ovog foruma nismo bili na manje (ili vise) od 180 stepeni razlike, pa neka tako ostane i ovaj put:).
Link to comment
dobro, ti i ja nikada za zivota ovog foruma nismo bili na manje (ili vise) od 180 stepeni razlike, pa neka tako ostane i ovaj put:).
Ako je Bojana Lekic problem... onda ok... prihvatam razliku... I tako ko zna gde se ona smuca sad...bila je bolesna nesto, ako se ne varam...u svakom slucajutroll off
Link to comment

jes' da je bojana psiho (vidi 12.03.2003.) ali ova preostala ekipa [cenzurisano] sto kao propituje politicare nije ni za kafe-kuvarice.quickedit: pogresno dugme

Edited by najgori
Link to comment
S tim da se ovi iz SNS-a ne pojavljuju u istim emisijama sa SRS ekipom. Mladjani Sarovic je govorio da je to zato sto ih naprednjaci izbegavaju.. mozda neko zna pravu isitnu?
Pa to je barem logicki jasno.Ovi ex-Seseljevci su za Evropu, to su "ozbiljni" polticari zabrinuti za dobrobit naroda i ne zele da se spustaju na nivo SRS da pricaju ko je kada zvao Seselja i ko je sta pricao po kancelarijama, na sta bi se svela diskusija u prisustvu SRS.
Link to comment

Kusta izbacio ekipu HRT iz DrvengradaRežiser Emir Kusturica, iznerviran pitanjima novinara Hrvatske televizije (HTV), izbacio je ekipu i zaplenio im snimljeni materijalKako danas prenosi HTV, juče je šestočlana ekipa te televizije predvođena urednikom emisije "Nedeljom u dva" Aleksandrom Stankovićem u Mokroj Gori razgovarala sa Kusturicom kako bi snimila ranije dogovorenu emisiju.Snimanje i razgovor Stankovića sa Kusturicom trajao je 22 minute kada je režiser, iznerviran postavljenim pitanjima, demonstrativno ustao i ne birajući reči, naredio ekipi HTV da napusti selo i da mu preda snimljeni materijal.Prema navodima Hrvatske televizije, vređanje i maltretiranje trajalo je oko 45 minuta, nakon kojih je ekipa popustila, predala snimljeni materijal i napustila Mokru Goru.Stanković je ocenio da je zaplena materijala "klasično razbojništvo i čisti lopovluk", te da će HTV od Kusturice tražiti da vrati snimljeni materijal.Prema Stankovićevim rečima, pitanja koja su iznervirala reditelja odnosila su se na Slobodana Miloševića i Kusturičin odnos s njim.Upitan zašto je s pokojnim srpskim predsednikom pio viski tokom srpske blokade Sarajeva, Kusturica je odgovorio da nije imao izbora.Zatim ga je Stanković podsetio da je svojevremeno izjavio da je bilo dirljivo gledati kako Milošević u haškoj sudnici šalje poljupce supruzi Miri i upitao ga hoće li i u Izraelu, u kojem snima idući film, Izraelcima reći kako je bila dirljiva pažnja kojom je Hitler obasipao Evu Braun u Vučjoj jami.Kako prenosi HTV, Kusturica na to nije imao odgovor, već je upitao Stankovića "zašto mi ne pričamo malo o hrvatskim legionarima koji su ubijali Srbe po Hrvatskoj".Na Stankovićevo kontrapitanje da ako tako misli, zašto je "svojevremeno opevao Antu Gotovinu, čoveka koji je optužen za ratne zločine u Hagu", Kusturica je uz psovke ustao i naprasno završio razgovor. HTV navodi da tekst te pesme glasi "Ko ne voli Gotovinu uvalim mu osovinu!"(hvala Eraserhead-u za prenetu vest)

Uci, Jugoslave! -_-

Link to comment
ne valja sve odjedared, mora da se vise klikce:)
Ne mora. Skoro da se vise i ne klikce :). Mada mi sad, kad vec to kazes, izgleda da ima neke slicnosti izmedju komsijine krave i citaocevog misa.
Link to comment
@ Sludge: Jel to Jugoslav treba da izbacuje novinare i pleni trake da bi bio kako treba?
normalno, trebalo je da izbaci vucica (npr) iz emisije, i da mu usput zapleni sve one papire sto je doneo u emisiju.

kapiram da je ipak mislio da treba da se uglada na stankovica

Link to comment

errr... :unsure: ...mislio sam da uci od Stankovica, a ne od Kuste. Pri tom mislim, naravno, na ovaj novinarski deo posla (postavljanje pitanja). Inace, Stankovic se zajebao sto mu je dao kasetu.edit: kasnim

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...