Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ne budali, PPP nije spreman za prihvat raseljenih lica. Od ponedeljka zapocinjem izgradnju firewalla.

 

kako stojimo sa Now Eatingom za imigrante sa b92? predlažem miralema da uređuje meni...

Link to comment

Ne budali, PPP nije spreman za prihvat raseljenih lica. Od ponedeljka zapocinjem izgradnju firewalla.

Madjaru!

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Isao jutros kolima na posao, razvezao skalu sa B92, uradio random search, na svakoj stanici neki hit, svakoj pesmi znam po neku strofu, neke sam otpevao cele i da vidis osetio sam se nekako velik, sveznajuci. A secam se kako sam se nerviro kad na 92 zaredjaju 5 razbijajuce dobrih stvari a ja ne znam ni ko peva ni ko svira, znali samo Bilbija, Aca Kostic i ovaj kulinarski guru sa ppp i sacica takvih kao sto su oni.

 

EDIT: Jedino iznenadjenje bila neka stanica koja je pustala pesmu o 9 zena i muzu koji ih je sve redom sahranio, jednu pojeo Som u Dunavu, drugu udario voz... Licilo mi na Tozovca, uleteo u kanc i odmah proverio. I tu sam bio u pravu...

Edited by clandestino
Link to comment

znali samo Bilbija, Aca Kostic i ovaj kulinarski guru sa ppp i sacica takvih kao sto su oni

uz dužno poštovanje prema kosti* i prevashodno mišku, vo vrijeme mog intenzivnog slušanja rb92, "kulinarski guru" je mogao obojicu da nosi u zubima i da ostane mesta i za božu, vladu, tomu...

 

*jedan od najpismenijih filmskih kritičara, like, ever, u ovoj sredini, te nije ni bitno da li se enciklopedijski razumeo u pop-muziku, a jeste više nego gordan u film

Edited by boshoku
Link to comment

*jedan od najpismenijih filmskih kritičara, like, ever, u ovoj sredini, te nije ni bitno da li se enciklopedijski razumeo u pop-muziku, a jeste više nego gordan u film

Da u pravu si, izabrao sam njih dvojicu jer su mi prvi pali na pamet i bili prva asocijacija, a mogao sam da izvucem bilo koga iz tadasnje ekipe.

Link to comment

 

 

A što lepo ne ukinu radio? Čemu ovo? Tako će najviše da uštede, jer kada imaš 0 dinara troškova, uvek si na pozitivnoj nuli ... 

Sofronije filozofija ali i ja kazem da je bolje da ni ne pocinju, uopste ne kontam koji ce ocin dvdesetpeta stanica koja emituje winamp listu. Sad, mogu svi sa TV, radija i sire da se premeste kod nas preko /RTV/ ali nece ni tu jos dugo, posle izboda /ovo bese frojdovska omaska - izbora/ bice i odavde exodus. Da nije ona libertarijanska stoka / :s_p: / u Liberlandu, mozda bi moglo na toj njivi negde da se turi neki relej. 

Edited by hansolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...