Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

 

 


Smešno nije...

 

Pa, i jeste pomalo smešno kako se B92 izlaktao da i u ovim okolnostima glumi prvi opozicioni barjak...

Edited by Ajant23
Link to comment

E, probala sam da saznam, do skora sam jos imala mod status pa sam mogla da vidim onaj interni moderatorski podforum ... sad kad sam otisla vidim razalovalo me... :), I to tako bez izvini i oprosti, samo zato sto sam par godina neaktivna :))

 

 

A super je tamo moderatorski tim, dozvoljava visegodisnje mizogino izivljavanje na zeni zbog toga sto je u jednom trenutku rekla da je kao imigrant u Skandinaviji jedno vreme cistila hotele. 

Link to comment

e ovo me i dalje ostavlja bez reci, svaki put kad cujem...

 

Ma to je ludilo. "Evo je ova sa metlom, da opaje, drzi se ti vlazne krpe i dzogera...." i tako iz meseca u mesec, sistematski, na svakoj temi, uglavnom od Kinika ali i od jos ponekih neuravnotezenih i neostvarenih ljudi koji na tom forumu kompenzuju ko zna sta.

 

I sve to uz apsolutnu podrsku moderacije.

Link to comment

Ma to je ludilo. "Evo je ova sa metlom, da opaje, drzi se ti vlazne krpe i dzogera...." i tako iz meseca u mesec, sistematski, na svakoj temi, uglavnom od Kinika ali i od jos ponekih neuravnotezenih i neostvarenih ljudi koji na tom forumu kompenzuju ko zna sta.

 

ovde je bilo još gorih ne znaš ti nafiksaju se džointom pa belolistićare a uroljani ih onda podrže

 

i još traže da se na pzd šalju trezveni ljudi zdrava tela i duha koji Argumentima uništavaju njihova iracionalna bulažnjenja :fantom:

Link to comment

A super je tamo moderatorski tim, dozvoljava visegodisnje mizogino izivljavanje na zeni zbog toga sto je u jednom trenutku rekla da je kao imigrant u Skandinaviji jedno vreme cistila hotele. 

sve su to dobri ljudi, ali nikako da uhvate korena.

 

Ma to je ludilo. "Evo je ova sa metlom, da opaje, drzi se ti vlazne krpe i dzogera...." i tako iz meseca u mesec, sistematski, na svakoj temi, uglavnom od Kinika ali i od jos ponekih neuravnotezenih i neostvarenih ljudi koji na tom forumu kompenzuju ko zna sta.

 

I sve to uz apsolutnu podrsku moderacije.

mnogo je, recimo, bolje ne raditi nista ceo zivot i u pedesetoj ziveti kod mame i tate i cekati da umru da bi se osamostalio.

Link to comment

sve su to dobri ljudi, ali nikako da uhvate korena.

 

mnogo je, recimo, bolje ne raditi nista ceo zivot i u pedesetoj ziveti kod mame i tate i cekati da umru da bi se osamostalio.

 

Naravno, to je jedan aristokratski zivot. Na osnovu svega sto vidim, prilicno sam ubedjen da je taj lik nasledio neku zajebanu, ali bas zajebanu nekretninu, prodao je dok se moglo, i da mu je to zapravo jedini izvor prihoda.

 

Ali da ne trolujemo dalje. Poenta je da treba ukinuti taj forum, nekako je stidno da forum nadzivi radio.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...