Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pa VICE je u vlasnistvu ovih koji su ovo smislili...

Ma meni ovo lici na korak ka gasenju "...jer eto sve smo probali radio je mrtav..."

 

zato i kazem, uvodis urbanu™ licencu na internet a od radija pravis potpuni mediokritet.

a krenulo je od radija i ime i nekakav identitet (koliko god se menjao prethodnih godina).

 

a najbolji primer je bio jos na startu trzisnosti™ kada je veliki brat po prelasku sa b92 na pink, u startu imao vecu gledanost, samo zbog mesta gde se emituje.

 

edit. i slazem se, deluje kao potez koji ce pred nekim upravnim odborom da pravda gasenje.

Edited by Takeshi
Link to comment

Jutros vozim i razmišljam o tim ljudima koje ne poznajem, zveknu im otkaze iznebuha u sred sezone godišnjih odmora, baš se loše osećam zbog toga.

 

Daleko od toga da je to izolovan slučaj, ali mi je baš krivo što se kod nas tako razvijaju stvari, a ovo mi je bilo blisko, ipak sam ih slušao godinama.

 

padali su tamo otkazi i na gori način, veruj mi

 

recimo tamo si dugi niz godina i za sopstveni otkaz saznaš kada pokušaš da se uloguješ na mejl i ne možeš, obratiš se it-ju, a oni ti kažu "pa rekli su nam da te obrišemo jer ne radiš više ovde".

Link to comment

zato i kazem, uvodis urbanu™ licencu na internet a od radija pravis potpuni mediokritet.

a krenulo je od radija i ime i nekakav identitet (koliko god se menjao prethodnih godina).

 

a najbolji primer je bio jos na startu trzisnosti™ kada je veliki brat po prelasku sa b92 na pink, u startu imao vecu gledanost, samo zbog mesta gde se emituje.

Pa sad ce bigej da se vrne na B92...

Link to comment

Meni je najveća misterija u celoj priči Nemanja Kostić.

Kako pristaneš da učestvuješ u onome što se dešavalo juče i odeš kući sa posla kao jedini zaposleni, sa zadatkom da od ponedeljka praviš novu ekipu radija od voditelja Bulevara i ljudi koji možda nikada nisu seli za misketu ili radili u programu za obradu zvuka, uz plejlistu novog radija koja će sigurno biti trash?

 

Kapiram da će insajderi napisati da ih to nije iznenadilo.

Link to comment

Pa ima milon načina da opravdaš sebi.

A nijedan od njih ispravan. Razne stvari se potežu tu...

Naravno da ništa ne može da opravda te svinjarije...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ostali su pored Nemanje Una Senic, Milica (voditeljka) i Pera (tonac). Sto prilicno izvesno pokazuje da je Nemanja pravio selekciju za otkaze, tj birao ko ce da dobije sut kartu.

Link to comment

Ostali su pored Nemanje Una Senic, Milica (voditeljka) i Pera (tonac). Sto prilicno izvesno pokazuje da je Nemanja pravio selekciju za otkaze, tj birao ko ce da dobije sut kartu.

Neka im je sa srecom...A verovatno ce ove sa TV-a da teraju da im snimaju vesti da ispune kvotu info programa.

Mad voleo bih cuti Unu Senic kako cita saopstenje vlade....

Link to comment

padali su tamo otkazi i na gori način, veruj mi

 

recimo tamo si dugi niz godina i za sopstveni otkaz saznaš kada pokušaš da se uloguješ na mejl i ne možeš, obratiš se it-ju, a oni ti kažu "pa rekli su nam da te obrišemo jer ne radiš više ovde".

 

Jao, jebote. Jezivo je, stvarno jezivo, ali se smejem nad banalošću takve surovosti.

Link to comment

pa nije gore to od ovog sada. za taj slucaj se zna i mislilo se da se ne moze ponoviti. sada je na jos gori nacin odstreljeno 12 ljudi (ako sam dobro prebrojao). ovo je streljanje bez ikakve najave - ljudi su saznali tako sto im je stigla poruka tj SMS iz banke o uplati novca koji odgovara tri mesecne plate. jbte. ne znam kako su se suzdrzali da im ne demoliraju opremu.

 

nije problem promeniti programsku koncepciju i otpustiti sve ljude, problem je ne komunicirati. sto je najgore, egzekutori ovoga ce sutra biti odstreljeni na isti nacin i onda ce izigravati zrtve.

 

grcima i anteni grupi zelim sve najgore. da im cipras zabrani rad, konfiskuje imovinu i osudi ih na dugogodisnje robije zbog utaje poreza i svega ostalog.

Link to comment

pa nije gore to od ovog sada. za taj slucaj se zna i mislilo se da se ne moze ponoviti. sada je na jos gori nacin odstreljeno 12 ljudi (ako sam dobro prebrojao). ovo je streljanje bez ikakve najave - ljudi su saznali tako sto im je stigla poruka tj SMS iz banke o uplati novca koji odgovara tri mesecne plate. jbte. ne znam kako su se suzdrzali da im ne demoliraju opremu.

 

nije problem promeniti programsku koncepciju i otpustiti sve ljude, problem je ne komunicirati. sto je najgore, egzekutori ovoga ce sutra biti odstreljeni na isti nacin i onda ce izigravati zrtve.

 

grcima i anteni grupi zelim sve najgore. da im cipras zabrani rad, konfiskuje imovinu i osudi ih na dugogodisnje robije zbog utaje poreza i svega ostalog.

 

Da ovakva seca zaista nije bila, gde ti realno ugrozavas proces funkcionisanja.Mislim cak da i ovi sto su ostali su ostavljeni kasnije kad su shvatili da ne mogu bas sve da ih pedaliraju...

Zaista mi zao tih ljudi, mozda im je maaalo lakse sto su ovako bezumno pocisceni nego na kaicicu jer onda ti je jasno da si imao posla sa debilima i ludacima.Kaze mi jedan od otpustenih da im je prvo stigao onaj PR mejl i realno to im je potvrdilo...

Nije neka uteha ali...

Kad pomislim Boshke, Ratko i ostali koliko su volje i ljubavi ugradili...

Prosao sam dosta puta te "razgovore" sa HR/kadrovskom i stalno sam u fazonu "...e sad cu da se istresem da im jbm majku..." a onda ti gadno da bilo sta progovoris...

Link to comment

ali lepo je znati da si 40+, (visoko) obrazovani poreski obveznik, sa (relativno) stabilnim i pristojnim prihodima, dakle kupac i vishe stvari od arijela, lenora, pipija i gudija, a da i dalje uspevash da nisi nichija ciljna grupa. ako to nije trzishte, ja stvarno ne znam shta jeste :lolol:

 

Ovo, realno, i treba da bude najveća tema marketinga u Srbiji danas. Ja sam odavno van te scene i ne pratim je, ali sam zaprepašćen kako ozbiljni klijenti olako temelje proračune za marketing budžete na AGB N podacima. Neverovatno.

 

Agencije su bulja jer neće da talasaju, ali ja ih generalno razumem, nema se sad ni vremena ni energije za prepravke u sistemu. Međutim klijenti, koji inače cepaju svaki dinar na pola, da im ne pada na pamet da traže egzaktnije analize, to već ne razumem.

Link to comment

hehe, ne znam da li je trac ili istina da ce radio promeniti ime u radio bulevar i da se zanima sasa popovic

 

kako bi to bilo dobro za ove koji su ostali

 

dobar dan, ja sam una senic a vi slusate radio bulevar.... hahahah

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...