Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Evo i od Skoče:

 

 

Što kaže jedna pesma koja je ovih dana hit na radiju B92, konačno je došao wind of change. Nakon 10 i po godina emitovanja, emisiju Gistro FM više nikada nećete slušati na radiju B92. Uslediće letnja pauza, a onda se verovatno od jeseni čujemo na internetu. Hvala na podršci sve ove godine i hvala na slušanju.

Link to comment

eee, dodjoh, chuh, iskuljuchih :isuse:

 

sad prichamo neki dan momak i ja, chekaj, a zashto wind of change. zashto ne narodnjaci, ako je ideja kinta, rejtinzi i ta sranja, tamo je kinta, tamo su brojke, shto da se zezamo sa rokset i roksen? a realno, ima ko drva i jednih i drugih :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

eee, dodjoh, chuh, iskuljuchih :isuse:

 

sad prichamo neki dan momak i ja, chekaj, a zashto wind of change. zashto ne narodnjaci, ako je ideja kinta, rejtinzi i ta sranja, tamo je kinta, tamo su brojke, shto da se zezamo sa rokset i roksen? a realno, ima ko drva i jednih i drugih :unsure:

 

Pa to..Cepaj do kraja?

BTW jel se Veran oglasio?Ipak...

Link to comment

Pa to..Cepaj do kraja?

BTW jel se Veran oglasio?Ipak...

pa ne cepaj do kraja, nego cepaj vec zauzeta trzishta. nachi mora da rastura. a ko rastura, drugarice i drugovi? realno bi bilo mnogo lakshe napraviti nevidjen nechuven narodnjachki koncept, nego nechuveni wind of change. al dobro, nije moje, ni ovce ni livada ^_^

 

 

edip. shta ima da se oglasava veran? :unsure: on je stim zavrshio josh onomad, a i mi smo, realno. ali lepo je znati da si 40+, (visoko) obrazovani poreski obveznik, sa (relativno) stabilnim i pristojnim prihodima, dakle kupac i vishe stvari od arijela, lenora, pipija i gudija, a da i dalje uspevash da nisi nichija ciljna grupa. ako to nije trzishte, ja stvarno ne znam shta jeste :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

pa ne cepaj do kraja, nego cepaj vec zauzeta trzishta. nachi mora da rastura. a ko rastura, drugarice i drugovi? realno bi bilo mnogo lakshe napraviti nevidjen nechuven narodnjachki koncept, nego nechuveni wind of change. al dobro, nije moje, ni ovce ni livada ^_^

Posto nema ni vesti, prepisanih cao zdravo.Hello rockradio ;)

Link to comment

Jutros vozim i razmišljam o tim ljudima koje ne poznajem, zveknu im otkaze iznebuha u sred sezone godišnjih odmora, baš se loše osećam zbog toga.

 

Daleko od toga da je to izolovan slučaj, ali mi je baš krivo što se kod nas tako razvijaju stvari, a ovo mi je bilo blisko, ipak sam ih slušao godinama.

Link to comment

Jutros vozim i razmišljam o tim ljudima koje ne poznajem, zveknu im otkaze iznebuha u sred sezone godišnjih odmora, baš se loše osećam zbog toga.

 

Daleko od toga da je to izolovan slučaj, ali mi je baš krivo što se kod nas tako razvijaju stvari, a ovo mi je bilo blisko, ipak sam ih slušao godinama.

 

Jbga toliki radnici po fabrikama ostadose na ulici cao zdravo,,,Tek sledi...

Link to comment

kakvi govnari, svima otkaz, bice nevidjen radio na jesen.

a u ekipi sve profesionalci sa 10-20 godina rada na radiju.

valjda ce konacno ime da promene.

 

p.s. neko sa malo mozga bi sabrao 2+2 i napravio npr. vice radio. ali to je suvise komplikovano za menadzerisanje i moralo bi nesto novo da se smislja, umesto beskonacnog kloniranja formatiranih sablona.

Edited by Takeshi
Link to comment

kakvi govnari, svima otkaz, bice nevidjen radio na jesen.

a u ekipi sve profesionalci sa 10-20 godina rada na radiju.

valjda ce konacno ime da promene.

 

p.s. neko sa malo mozga bi sabrao 2+2 i napravio npr. vice radio. ali to je suvise komplikovano za menadzerisanje i moralo bi nesto novo da se smislja, umesto beskonacnog kloniranja formatiranih sablona.

Pa VICE je u vlasnistvu ovih koji su ovo smislili...

Ma meni ovo lici na korak ka gasenju "...jer eto sve smo probali radio je mrtav..."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...