Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

 

Od ponedeljka, 13. jula 2015. godine radio B92 predstaviće letnju šemu koja će u narednim nedeljama biti uvod u potpuno novi muzički pravac ove radio stanice.

Inovacije i modernizacija podrazumevaće i tehnološko unapređenje, a shodno tome promenu organizacione strukture.

Aktuelni informativni sadržaj, podmlađeni muzički koncept, komercijalni program i nova energija, sasvim sigurno će naći put do velikog auditorijuma.

 

Više detalja biće poznato ubrzo, kada nas očekuje novi, dosad neviđen program na ovim prostorima.

 

:ajde:

Edited by Mercuzzio
Link to comment
Više detalja biće poznato ubrzo, kada nas očekuje novi, dosad neviđen program na ovim prostorima.

 

 

neviđen PR za radio stanicu  :fantom:

Link to comment

 nechuven program :lolol:

 

ja ionako slusham samo dushka i mishka, kako se sprdaju sa svojom novom plejlistom, josh sutra pa cao ^_^

 

 

 

dakle deco, jel to kraj?

Edited by gospa buba
Link to comment

Ko je ostao da radi!?

 

nemanja kostic.
 
ljudi su shvatili da ih cekaju otkazi u toku dana tako sto su pocele da im stizu sms poruke o prilivu novca na racun koji je bio u visini tri plate... i kad ih je troje dobilo isti sms sve su povezali. tek onda su poceli pozivi na razgovor u HR i kod direktora radija (koji je jedini bez otkaza, gorepomenuti) i zahvaljivanje na saradnji.
 
ja nikad nisam cuo da ceo jedan sektor dobije otkaz u jednom danu... sjajno.
 
poceli su navodno razgovori sa voditeljima bulevara oko prelaska na radio.... stay tuned.
Edited by yolo
Link to comment

hu da fak iz nemanja kostic?

 

ignorisite, setio sam se, onaj "svaka bi me majka pozelela za zeta"

Edited by aram
Link to comment

Ali šampioni...I ja čuo za kintu, sumanuto, ovi iz bulevara će da se spoje sa viškom onih sa prve od 9 i 13 pa ko šta zavati neko buljson neko radio...

BTW, bravo za anarhiste iz jutarnjeg, ostali su jako i do samog kraja...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...