Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

ne, samo da napisem da je moron svako ko napise da je brajan adams 2015 i niki minaj 2015 isto. pravac zajecarska gitarijada, eventualno hit 202. FWIW, RB92 je pustao niki minaj onoliko otpocetka 1989, vidi pod sve moguce technotronic, black box, saltnpeppa, TLC i milion slicnih. ali to treba znati pustiti.

 

jedno je kad puštaš nešto zato što si procenio da je dobro, a drugo ako puštaš samo zato što ima preko milion pregleda na youtube (jedina pesma od Minaj koja je išla je bila Super Bass).

Edited by Mercuzzio
Link to comment

pa i to si mogao samo da cujes u terminu predvidjenom za ekstra retardaciju - u kome neki mucenik pusta BBC radio one UK chart trash i to prodaje kao neku listu singlova . nije niki minaj nikada bila trademark artist RB92. slazem se da nikada nije trebala /sem "truffle butter" i mozda jos par crossover tjunova koji mogu da se lepe na neki dobar hiphop/ da se pusta u tom trash pop obliku, ali ljudi svasta zaboravljaju pa i to da je junka i trasha bilo i u najboljim danima jer se racunalo na to nesto debila koji su drugim povodom bili na toj frekvenciji pa da ne lipsu mucenici od muzicke dijete. zato sam i napisao ono gore.

 

mislim i dalje ne verujem o cemu ovde raspravljamo, da li je brajan adams, selin dion, skorpions vinds of cejnz i modern talking isto sto i niki minaj, drake i kendrick lamar. ma duvajte ga.

Edited by yolo
Link to comment

mislim i dalje ne verujem o cemu ovde raspravljamo, da li je brajan adams, selin dion, skorpions vinds of cejnz i modern talking isto sto i niki minaj, drake i kendrick lamar. ma duvajte ga.

 

au jbt, gde ti ode kad stavljaš u isti koš niki minaj sa drake-om i kendrick lamarom

Link to comment

da ne pominjem da ce jedan boschke (B92 playlist masta selecta, pre ovog grckog puca od ponedeljka ) da ti zmurecki skocka radio iz koga sevaju munje i gromovi a na kome se vrte i niki minaj i rihana (i odvojeno i zajedno - fly) i ariel pink i kendrick lamar i bon iver i kanye i panda bear i drake i sufjan stevens i azealea banks i major lazer sta god jos hoces. 

 

naravno po hiljaditi put vlasnici ili menadzment salju neke imbecile da kao spakuju muziku, polusvet mentalno, profesionalno i intelektualno nekoliko klasa ispod ljudi koji vec tamo rade. i to je nesto sto traje od 1998. do danas, bez prestanka, kao da isti ti ljudi taj radio nisu jos 1997. popeli na no.1 na svojoj teritoriji na kojoj se emituju. s tim da je sada zaista predjen rubikon i vise nema povratka na staro i sada bi trebalo nekako ispregovarati da se radiju skloni ime, mislim da bi grcite bili srecni sa time sem ako nisu previse zauzeti najavljenom prodajom pa im je i to bitno.

 

edit / kapiram da ti zapravo nisi ni provalio niki minaj, sem par tih trash tjunova. uostalom eno joj onoliki dueti sa drakeom, chris brownom itd.... sta tacno fali?

Edited by yolo
Link to comment

da ne pominjem da ce jedan boschke (B92 playlist masta selecta, pre ovog grckog puca od ponedeljka ) da ti zmurecki skocka radio iz koga sevaju munje i gromovi a na kome se vrte i niki minaj i rihana (i odvojeno i zajedno - fly) i ariel pink i kendrick lamar i bon iver i kanye i panda bear i drake i sufjan stevens i azealea banks i major lazer sta god jos hoces. 

 

naravno po hiljaditi put vlasnici ili menadzment salju neke imbecile da kao spakuju muziku, polusvet mentalno, profesionalno i intelektualno nekoliko klasa ispod ljudi koji vec tamo rade. i to je nesto sto traje od 1998. do danas, bez prestanka, kao da isti ti ljudi taj radio nisu jos 1997. popeli na no.1 na svojoj teritoriji na kojoj se emituju. s tim da je sada zaista predjen rubikon i vise nema povratka na staro i sada bi trebalo nekako ispregovarati da se radiju skloni ime, mislim da bi grcite bili srecni sa time sem ako nisu previse zauzeti najavljenom prodajom pa im je i to bitno.

 

edit / kapiram da ti zapravo nisi ni provalio niki minaj, sem par tih trash tjunova. uostalom eno joj onoliki dueti sa drakeom, chris brownom itd.... sta tacno fali?

 

ako boške može i koji allah-las, father john misty ili war on drugs da pridoda bio bih zahvalan :)

 

sve to što kažeš stoji, jedino što sam rekao je da autorima muzičkih emisija smeta Bryan Adams i Celine Dion isto koliko im je smetala Rijana i Niki Minaj. oni će gurati svoje dok ne budu oterani.

ja nisam slušao radio pre 2 godine kad su ubijali sa youtube hitovima (jedino je Gangam Style falio) kao što ne slušam ni sada (poslušam muzičke emisije, Žikicu, Terzića, Balanso, Kepu). šta je gore od ta dva nebitno je. u medjuvremenu je bio period kad je muzika bila podnošljiva, ali to je umrlo od ove nedelje.

 

e da... lista albuma se održala nekako do sada, ali čućemo kako će to da zvuči nadalje

Edited by Mercuzzio
Link to comment

ali to treba znati pustiti.

.

 

p.s. Novi Radio Beograd je prerano zakukurikao, zvučali su kao B92 ziloti

p.p.s. Ne znam baš da li je malo kad Mjehura prati 3k ljudi, ti rezultati sa Alekse su uvek za analizu, koliki je stvarni domet i uticaj formata. 

p.p.p.s.  Kad budu menjali ime, neka se bar ispravno pozicioniraju, npr.Olympic Beach FM, tako nešto. Ima i to ko da sluša, imaju nacionalnu frekvenciju.

Link to comment

Svadjate se bez potrebe a ja vam kazem da je ovo sto se desava sa programom radija b92 odlicna stvar,uz par preduslova.Ako i opet kazem AKO novi koncept uspe da se pozicionira i nametne slusaocima,super za taj radio,bice i kinte.Hoce li taj radio pustati samo tuc tuc ili brit pop ili neki metal ili...name it nebitno je sa stanovista gazde ako donosi kintu.Naravno svi koji su nekad pre slusali taj radio ce pljuvati i otici . i to je ok.Svidjalo se to nekom delu slusalaca ili ne potrtebno je da se radio profilise i ima jasan koncept (muzicki) ne idu babe i zabe zajedno.Ima milion stanica na netu,svako ce naci utehu.Manite se nostalgije,zaboravite na skali cifru 92,5 i ciao

Link to comment

Pa dobro to jedino da ti ljudi bar imaju neki priliv kinte. Kažem nekoliko jer mislim da će Žikica, Terzić i još par ljudi sa "autorskim emisijama" da odu...

Šta znam grcima verovatno taj radio nije ni u malom mozgu.

Bile su neke priče kod selidbe da će oni negde "ugrad" . Mada pitanje i to da li bi nešto ozbiljno promenilo...

Došlo takvo vreme.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Misko Bilbija je bio urednik takvog jednog radija (Novi radio Beograd), menjali su se posle razni urednici (bio i Milutin Petrovic).. Uglavnom, bez love takav koncept nema perspektivu..

sta se na kraju desilo sa tom pricom? odlican radio bio.

Link to comment

ja se slazem da je odlicno jer ce ubrzati proces gasenja radija. ne postoji ni najmanja teoretska sansa da ovakva trapava operacija uspe. slusaoci radija nostalzi ce slusati radio nostalzi, slusaoci radija S radio S koji je za parametre komercijalne stanice izuzetno ozbiljna profesionalna operacija. ovi ce mozda jednog dana promeniti ime, promeniti paket dzinglova, promeniti ulaze i pesme, smisliti neki sadrzaj ili ne u zavisnosti od toga sta hoce a dotle ce vec biti zbrisani sa skale. problemi b92 u poslednjim inkarnacijama leze vise u stvarima kao sto je prodaja nego programiranje, tamo se nije desavalo nista posebno lose sto nije moguce zategnuti sa malo truda i para. ali ne, lenji neradnik jorgos je lezeci na plazi i cirkajuci uzo resio da baci pare na nekog "konsultanta" koji mu je rekao da ce ga spasiti selin dion. ako, kraj je blizu.

Link to comment

cekaj, a da li jos uvek vrte i stare dzinglove. to bi mi delovalo bas blesavo. koj ce ti moj cane ili u dju sa takvim konceptom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...