Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

A zašto je nemoguće napraviti neki internet radio i najahati na koncept staare devedesetdvojke, ili bar Ritma srca?

Eno imaš Mjehurovu emisiju/podcast na netu, samo što i on ima živaca i vremena da skrpi sat i kusur programa sedmično. 

Link to comment

Eno imaš Mjehurovu emisiju/podcast na netu, samo što i on ima živaca i vremena da skrpi sat i kusur programa sedmično. 

jes. i prati ga cirka 3k ljudi. i to je to. (i da mu damo sto dindzi mesechno, eto kinte mjehuru, jache od minimalca :lolol:)

 

 

(ima tu malo misterije, kako guzice modnih blogerki uzimaju novce, a mi se kao zgrazavamo. i nishta I niko osim toga ne moze da uzme ni dinar. malo chudno trzishte zgrozenih ^_^)

Edited by gospa buba
Link to comment

pre 2 godine nije moglo da se živi od Lady Gage, Rijane, Niki Minaj... na b92, pa su emisije išle

 

 

sta fali niki minađ, ljaksone :boškićmodon:?

 

trafl bater no gud?

 

Edited by yolo
Link to comment

nema tu nikakve misterije g-đo. sat je nastavio da radi, a on, mjehur, je stajao u mestu. neprilagođen. puštaš muziku dva sata dnevno, izgovoriš 16 rečenica, za mene suvislih, i očekuješ da neko to plaća masnom kintom, a slušaju te strina i njen mali. pa ne ide.

za dobru lovu mora ozbiljno da se radi, na ovdašnjem nebu nema genijalaca koji mogu da rade par sati dnevno i da zgrću lovu.

Link to comment

sta fali niki minađ, ljaksone :boškićmodon:?

 

trafl bater no gud?

 

da pitaš pomenute autore emisija Bryan Adams ili Niki Minaj verovatno bi ti rekli "isto govno"

 

uostalom radio se raspada godinama unazad. recimo info redakcija je sistematski ruinirana, samo ovo sa muzikom je najuočljivije pa bode uši

Link to comment

pa za pomenute autore emisija je isto to i chemical brothers i underground resistance i ame. zato ih niko nista i ne pita, i tako i treba da bude.

Link to comment

A zašto je nemoguće napraviti neki internet radio i najahati na koncept staare devedesetdvojke, ili bar Ritma srca?

 

Misko Bilbija je bio urednik takvog jednog radija (Novi radio Beograd), menjali su se posle razni urednici (bio i Milutin Petrovic).. Uglavnom, bez love takav koncept nema perspektivu..

Link to comment

i... koja je poenta tvog ulaženja u diskusiju?

da gotiviš Niki Minaj?

 

ne, samo da napisem da je moron svako ko napise da je brajan adams 2015 i niki minaj 2015 isto. pravac zajecarska gitarijada, eventualno hit 202. FWIW, RB92 je pustao niki minaj onoliko otpocetka 1989, vidi pod sve moguce technotronic, black box, saltnpeppa, TLC i milion slicnih. ali to treba znati pustiti.

Edited by yolo
Link to comment

nema tu nikakve misterije g-đo. sat je nastavio da radi, a on, mjehur, je stajao u mestu. neprilagođen. puštaš muziku dva sata dnevno, izgovoriš 16 rečenica, za mene suvislih, i očekuješ da neko to plaća masnom kintom, a slušaju te strina i njen mali. pa ne ide.

za dobru lovu mora ozbiljno da se radi, na ovdašnjem nebu nema genijalaca koji mogu da rade par sati dnevno i da zgrću lovu.

da se dogovorimo, nemo da mi grdish mjehura -_-

 

ne znam ja od chega on jede lebac, al ja odem pa slusham. volem, shta cu ^_^

 

 

valjda nije ful gladan :cry::lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...