Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Apsolutno impresivan niz gostiju u ovoj emisiji LuneLu. Do sada sam video Severinu i Djuleta Van Goga, a danas su tu Isidora Bjelica, Ivana Mihic i Duska Jovanic. Jedini gost sa svetle strane, od ovih koje sam video, je bila Mirjana Karanovic.Neverovatno odvratan izbor gostiju... Verovatno je u sledecoj emisiji Karleusa i Ruska Jakic, a neka se pripreme Dule Savic i Milan Kalinic ...
Labudovi, lavovigipsani radovisilikoni, dzipovispotovi, klipoviarmatura, cimenatkvadratura, objekatpravi je momenatda se ugradi procenatUrbano, urbanosamo urbano, urbanoKo?a, klima, siber-dahbas-refleks i stereofrizurica sredjenapomorandza cedjenabrodski podovimorski plodovipodno grijanjeintimno brijanjeSamo urbano, urbanosamo urbano, urbanoPivo pijem samo uvoznoda bih bolju macku upoznostikla, cipka, korset, karlicai na pupku alkicastara majci ja se ne javljamrodbinu sa sela izbjegavamjer gradjanin sam postaoa u dusi...Samo urbano, urbanosamo urbano, urbanoSa nama je zabavnojer sa nama nije dosadnosa nama je najboljea sa drugima najgoremi pravimo zurkicesa nama su mackicesto pokazuju karliceSamo urbano, urbanosamo urbano, urbanoIdemo, radimoapartmane gradimoi muda ladimo(Rambo Amadeus- Urbano, samo urbano) Edited by melankolic
Link to comment
Antoanela Điha nije samo novinar. Ona je bila i novinarska muza Jugoslava Ćosića. Otkada se za veće pare preselila na RTS, Jugoslav se potpuno pogubio. Njegova tzv. autorska emisija pokazuje koliko je nespreman za svakog gosta, pa tako u svakoj emisiji barem jednom ispadne smešan i nadigran. Izgleda da mu je sada jedini cilj da isprovocira gosta, pa makar mu postavio totalno idiotsko pitanje. Đilas i Proka su se naljutili, ali su ga fino izignorisali tako što su prestali da odgovaraju na njegova pitanja. I onda se Jugoslav opet pripitomio i tako opet ništa nismo novo saznali u emisiji ...
A sada ozbiljno, ako se ne varam, Antonela Riha je bila potpisana na odjavnoj špici Poligrafa kao nešto jako bitno i pre nego što je upala da vodi emisiju? Hoću da kažem da je ona zaista bila zadužena za dobar deo Poligrafa, valjda za onu nevidljiviju stranu, oko pripreme novinara (Ćosića) i to? Ili se varam?
Link to comment
Apsolutno impresivan niz gostiju u ovoj emisiji LuneLu. Do sada sam video Severinu i Djuleta Van Goga, a danas su tu Isidora Bjelica, Ivana Mihic i Duska Jovanic. Jedini gost sa svetle strane, od ovih koje sam video, je bila Mirjana Karanovic.Neverovatno odvratan izbor gostiju... Verovatno je u sledecoj emisiji Karleusa i Ruska Jakic, a neka se pripreme Dule Savic i Milan Kalinic ...
I sta sad smo kao sokirani a?
Link to comment
Ti izgleda nisi cuo za Operaciju Trijumf, a?
Da, jesam, al ovo nema veze sa muzickom emisijom. A Hari Mata Hari je veca bruka da se pusti nego Ceca i Jeca zajedno. One bar imaju neku publiku, a ovaj je mnogo smesan, skoro kao Adnan zvani "sevdalinke na engleskom".
Link to comment
Da, jesam, al ovo nema veze sa muzickom emisijom. A Hari Mata Hari je veca bruka da se pusti nego Ceca i Jeca zajedno. One bar imaju neku publiku, a ovaj je mnogo smesan, skoro kao Adnan zvani "sevdalinke na engleskom".
Batice, vređajući Harija, vređaš i Srbstvo! Jes da nemaju veze jedno sa drugim, ali je isti nivo autoriteta ...
Link to comment

Gledao ja ... Kao Cidade de deus, samo dokumentarac. Svaka časti tim ljudima (a i onom našem) što su radili na filmu i mamojebačkoj ekipi koja je napravila kontakte, organizovala snimanje i ostale stvari. Nisam baš najbolje skontao ulogu one belkinje. Ona je kao neka humanitrna radnica, sa kontaktima na svim stranama ? Mislim, ona ugovara sastanak Bilija i onog generala ...

i ceo film se nisam mogao otresti toga da me ime predgradja neodoljivo podseca na fudbalera Sejfa Soleya kog sam uvek dovodio na free transfer u FM08 kada igram lower league

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...