Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Jbt ima li neki radio koji ne lici jedan na drugi. Ovaj Rock radio stidljivo obecava, mada i oni znaju da budu previse mekani :fantom: Je l btw neko poznat to pokrenuo ili?

Link to comment

Jbt ima li neki radio koji ne lici jedan na drugi. Ovaj Rock radio stidljivo obecava, mada i oni znaju da budu previse mekani :fantom: Je l btw neko poznat to pokrenuo ili?

Od tih plejlista varijanti meni taj rockradio najmanje neloš
Link to comment

Najzad je Radio B92 u potpunosti dostigao nivo Foruma B92  :thumbsup:

Samo napred, pa da se od jeseni to sve ispegla sa TV B92 i nekom novom idealno prilagođenom šemom - bljutavost all-around koncept  :fantom:

Link to comment

Noćas, dok sam čekala da glupa mašina završi pranje, nahvatala sam neki, najgori ikad, rijaliti.

Par parova (porodica, drugara...) komentarišu tv program. Među njima i Vidojković.

Jezivo.

Link to comment

Noćas, dok sam čekala da glupa mašina završi pranje, nahvatala sam neki, najgori ikad, rijaliti.

Par parova (porodica, drugara...) komentarišu tv program. Među njima i Vidojković.

Jezivo.

Pri tome se to smece "cenzurise"...

Link to comment

Nemojmo davati pluseve bakiju, ko da je nesto maestralno izmislio.

Ideja je : Vidi komp vidi vinamp plejlista , pa to sve moze samo juuupiii

+1

 

mudro zbori brat Aaron

Link to comment

pa da. a ovo koliko je jadno sa radiom B92, ovo je kao kada nekadasnji broker sa vol strita propadne, obuce prosjacko odelo i stane na ulicu da prosi u nadi da ga niko nece prepoznati.

Link to comment

a jel te promene znace i tehnoloski nazadak?sad sam upalio b92 na kompu i player kaze da je stream AAC 32 kbps? bese li to masnije pre ili ne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...