Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Gospode, ovo večeras je bila najdosadnija i najgluplja epizoda 24 minuta ikada.

Pa dobro, nije bila bog zna šta, ali Vazdupohlov™ je bio OK... Da nisam gledao, ne bi saznao sa minijaturu™ poslanika Babića...

Link to comment

Pa dobro, nije bila bog zna šta, ali Vazdupohlov™ je bio OK... Da nisam gledao, ne bi saznao sa minijaturu™ poslanika Babića...

 

vazduplohov!  :mad:

 

ni ja nisam znao do veceras.

Link to comment

Tu je najbolje što je Babić svaki put pogledao na papir da pročita to "bespilotni vazduplohov", da se ne zajebe slučajno...

Link to comment

Zar nije izracunato da u ovom terminu informativna emisija nije isplativa, za razliku od Jackie Chana i Van Dama?

Zavisi ko računa ????
Link to comment

Sinoć me Kesić podseti na one bisere Duške Vučinić tokom Evrovizije.

 

Toliki sarkazam prema kolegama i tom takmičenju uopšte možda bi imao smisla samo ako izuzmemo činjenicu da gospođa Vučinić postoji jedino zbog Evrovizije, hrani je isključivo Evrovizija i živi samo par dana godišnje dok traje taj možda glupav al planetarno popularan događaj. Pre i posle toga zavuče se u kulu na poslednjem spratu erteesa i stavi neke kreme da bi bila lepa dogodine. Rugati se nečemu što jedino znaš da radiš za mene je mešavina bezobrazluka i mazohizma.

Link to comment

Ja sam neko ko voli Evroviziju, volim tu gomilu kuča koja se sa muzikom samo negde slučajno srela i na nju se nakačila.

Ove godine mi je Duška ubila bilo kakvu želju za gledanjem.

Retko ogavna žena.

Duška Vučinić je za medije ono što je Gorica Gajević bila za politiku.

(možda sam malo preterala, ali to je moj utisak)

Link to comment

Rugati se nečemu što jedino znaš da radiš za mene je mešavina bezobrazluka i mazohizma.

josh kao i rechi da birash ^_^

 

tupcha bre, vulgaris -_-

 

Link to comment

 

 

Pre i posle toga zavuče se u kulu na poslednjem spratu erteesa i stavi neke kreme da bi bila lepa dogodine.

A ti kanda volo da si njen imaginarni princ koji zavija ispod kule  :jerry:

Link to comment

ne verujem, pre ce time samo lakse izvrsiti ujedinjavanje redakcija i ostalih sluzbi (lepse ime za otpustanje stotinjak ljudi).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...