Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

meni je najgore od svega pre svega sadrzaj je da izvinete bulja, a posle i taj template-look...

 

to svakako, ja vise rantujem jer pregledavam nekoliko sajtova slicnog izgleda i svaki put se smorim kad treba nesto da nadjem <_<

Link to comment

OK, pravili su responzivan vebsajt, ali onda im više ne trebaju posebne aplikacije za telefone ...

 

Na mobilnom je sajt u redu, ali na većim monitorima elementi kao da plove u moru beline, kompozicijski je trebalo to bolje ...

Edited by stoka
Link to comment

To su prvo upotrebili na SuperŽeni ???? sa onim odvratnim polutransparentnim rozikastim gradijent lejerom preko slika koji izaziva epileptični napad ako duže boraviš tamo.

Sad ima manje informacija, što i nije neka šteta, jer se srbski živalj ionako informiše samo preko naslova (koji sve više kidaju). U nekoliko sekcija im fali "vesti" u toolbaru, ako se ne varam.

 

BTW, ako stvarno hoće da unovče klikažu, nije mi jasno što ne izbace neki Bot Edition appa pa tu pucaju one reklame za BLT i chipotle chicken melt sendviče. Ionako sem tog đubreta i ne objavljuju ništa od komentara.

Link to comment

Ovo je bio diktat komercijalizacije, a ne funkcionalnosti. B92 bi trebalo da ispoštuje Ustav i omogući ćiriličnu verziju. Drugo, šta je sa e-pristupačnošću? RTS i RTV imaju čak i "text-to-speech" opciju ... Treće, nepregledan je, tematske celine na naslovnoj nisu vizuelno odvojene ...

 

Četvrto, nabijemihnakurac ...

Link to comment

Nije mi jasno koji će im responsive kad imaju aplikaciju za manje uređaje.
 
I čemu skraćivanje naziva gradova u naslovima? "SAD:Nisu dobrodošli poslanici iz PR". Plaćaju kucače po broju karaktera?

Link to comment

Nije mi jasno koji će im responsive kad imaju aplikaciju za manje uređaje.

 

I čemu skraćivanje naziva gradova u naslovima? "SAD:Nisu dobrodošli poslanici iz PR". Plaćaju kucače po broju karaktera?

Ali RUS umjesto Rusija, jebemti, je li to neka ušteda u slovima ili je neka fora da izbjegnu padeže pa da im radi search lakše ako zadaju u pretragu "RUS". Kako me to nervira. Odmah ispod toga vijest "Kriza Balkana zbog BiH, MK i KiM" a ispod "MKD u problemima". Neopisivo retardirano. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Responsive je zato sto se to tako danas radi, sto je nezavisno od toga da li to tako treba. Ali to sto je responsive nema veze sa samim dizajnom, mogli su i stari dizajn da pretumbaju za razlicite ekrane, samo sto je  firma koja im je to radila ovako uzela vise love ^_^ .

 

Meni je ok, blago moderniji u odnosu na ranije, ali sustinski isti. S tim sto ja ne posecujem sajt tako cesto, pa da me nervira sto su mi onemogucili da pristupam sadrzajima onako kako sam navikao (ako su nesto menjali u tom smislu). Ionako ovde postoji konsenzus da je sadrzaj sajta smece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...