Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Uvek pomislim da ne moze gore...

 

a ono, ipak može

 

uopšte nije pregledno i očigledno je prilagođeno telefonu

Edited by Arkadija
Link to comment

to se zove responsive i treba da izgleda isto na svim platformama..

 

izgleda grozno i potpuno je nepregledno. nazalost, ovo je trend koji traje i napreduje, sve vise sajtova izgleda istovetno.

Link to comment

izgleda grozno i potpuno je nepregledno. nazalost, ovo je trend koji traje i napreduje, sve vise sajtova izgleda istovetno.

 

I ne samo da izgleda, nego su i tekstovi skoro isti...

Link to comment

Uvek ista reakcija, svaki put kada bilo koji sajt ima novi dizajn :lol:

 

I ne samo da izgleda, nego su i tekstovi skoro isti...

 

:lol: 

Link to comment

kad su ovo redizajnirali sajt? ne svidja mi se. nekako mi sve ko za telefon. a verovatno i jeste prilagodjen telefonima.

 

Na sreću, slepo crevo od bloga i dalje ne diraju.

Link to comment

Budimo realni, minimalizam dominira i svetskim veb-dizajnom. Sve je podređeno optimizaciji za različite dimenzije ekrana, od mobilnih, preko tableta, laptopova, desktop računara, pa do smart televizora ... HTML 5 i CSS 3 dominiraju i sužavaju kreativnost ...

Link to comment

Pre svega novci su u pitanju.Ako se ne varam do sada b92 nije imao nacina da naplati svaki klik sa svih platfotrmi kao konkurencija

Link to comment

I ne samo da izgleda, nego su i tekstovi skoro isti...

 

:lolol: +1

 

Uvek ista reakcija, svaki put kada bilo koji sajt ima novi dizajn :lol:

 

 

pa ne bas, ovo nije bas toliko novo ali i dalje mi je nepregledno (plus ruzno).

 

Budimo realni, minimalizam dominira i svetskim veb-dizajnom. Sve je podređeno optimizaciji za različite dimenzije ekrana, od mobilnih, preko tableta, laptopova, desktop računara, pa do smart televizora ... HTML 5 i CSS 3 dominiraju i sužavaju kreativnost ...

 

nemam ja nista protiv minimalizma no nefunkcionalnosti. u sklopu posla mi je da pratim vesti na odredjenim sajtovima i polako jedan po jedan postaju isti: template isto izgleda, baneri isto izgledaju, naslovi izgledaju isto... na momente ne znam na kom sam sajtu.

Link to comment

Ja ne vidim neku bitnu razliku, meni je i prethodna verzija sajta delovala prenabudženo, naslov ti vrišti u lice sa svakih 10 kv. cm. 

Link to comment

Ali realno, nije u redu da trolujete temu o Marčelu i kolegama zbog tamo nekog sajta.

 

 

 

Slažem se, treba da utvrdimo prvo kakvo je stanje. Evo ja krećem prvi:

 

Marčelo je sisa: 1

Marčelo nije sisa: 0

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...