Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

ijao :o :isuse:
Не знам чему саблажњавање. Нисам ја написао невесели роман, само коментаришем радњу.
Link to comment

Bemmu, neko zna o Veranu nesto ja ne znam ili ?... Koja je osoba u Srbiji vise ucinila za demokratizaciju i oslobadjanje medija? Znam kako zvuci ova recenica, ali nemoguce je drugacije postaviti pitanje.

Link to comment
Bemmu, neko zna o Veranu nesto ja ne znam ili ?... Koja je osoba u Srbiji vise ucinila za demokratizaciju i oslobadjanje medija? Znam kako zvuci ova recenica, ali nemoguce je drugacije postaviti pitanje.
Ne blamiraj se, zna se ko je najviše uradio za oslobađanje medija... angry.gif
Link to comment
Заслужни ослободиоци
Što ponekad orden nebi dobili i izvjesni Petar Luković ili Branislav Jelić. A šta da vam radim mogu jedino da vam platim pivo u kafani Tri Tiganja na smederevskom putu kad me put nanese u daleku Srbiju.Ne ozbiljno govoreći ovo je čista "partijska zasluga" i odanost režimu bez obzira kako se on zvao kao iz titovih vremena. Gdje su novinari Vranjskih Novina,Kikindskih...sad nisam ni ja baš siguran kojih pošto sam odsutan ali znam da ima novinara iz tih malih centara koji se neboje reći istinu i pisati o svemu premda ih to ponekad debelo košta i snose posledice.Zedko Objavljeno: 22.10.2009 - 16:25
Link to comment
Не знам чему саблажњавање. Нисам ја написао невесели роман, само коментаришем радњу.
ma jok sablaznjavanje, i ja se setih radnje iznenada. a ne bi mi palo na pamet.zivot je napisao neveseli roman <_<
Link to comment
^ Evo, Cowboyu odgovora na tvoje pitanje...
Nisam ni mislio da nekoga treba krunisati kao Boga Jedinoga. Samo se glasno pitam je li Veran deo problema ili resenja tog problema. A ta B92-ka: od studiranja (davno bese) i zajednickog slusanja vesti na drljavom tranzistoru u Kralja Petra pa do danasnjeg "Sranja Nacije" - ne videh bolju alternativu, govoreci o mediju kao takvom.I, naravno - zdrava kritika je vazda pozeljna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...