Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

A dobro moj kum to voli :mellow: još kao klinca me je cimao da gledamo ta pozorišta... to u njegovoj kući baš bilo popularno, ja bi tad najradije palio gajbi al eto... gde ću sad kad je na TV-u urnebes

Link to comment

A dobro moj kum to voli :mellow: još kao klinca me je cimao da gledamo ta pozorišta... to u njegovoj kući baš bilo popularno, ja bi tad najradije palio gajbi al eto... gde ću sad kad je na TV-u urnebes

+1

i moj isto

:isuse:

 

ja sam pozorišne predstave uspešno eskivirao

Link to comment

+1

i moj isto

:isuse:

 

ja sam pozorišne predstave uspešno eskivirao

 

što je najluđe ubeđen sam da sad on sedi kod kuće sa svojom porodicom i malog kumića fura na fazon kako je taj šou gotivan :isuse:

 

@ajant

ne znam na koga se odnosi al ajd da je na nas dvojcu pa da u defens kažem da sam bacio pogled, konstatovao™ standardnog mićka i vratio na N1 bikoz ajm opozicion lajk det :sleep:

Link to comment

ja vratio da se solidarišem, kad ono zamenio film porodice pavić :) jel ovo onaj kad cvijanović svira bubnjeve i hefta sokićku u magacinu C marketa?

Link to comment

ja vratio da se solidarišem, kad ono zamenio film porodice pavić :) jel ovo onaj kad cvijanović svira bubnjeve i hefta sokićku u magacinu C marketa?

 

ovo je poltron

Kanal jbga.Zanima me kadim je prvi checkpoint...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

uzeto je na neviđeno, komada 10ak

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...