Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Zar nije Brankica pre neki dan tražila skidanje obezbeđenja ?

 

Na kraju balade, možeš da diraš u prljave poslove oko kolubare, kosova, ubistva premijera , ali dirneš u "sportske" funkcionere - najebaćeš.

Link to comment

Izlažući se opasnosti da me 'forum' potkači, napisaću da mi sve ovo oko emisije Reporter od početka deluje ko neka "polunameštaljka".... sama emisija se bila uglavnom bez veze, ništa posebno novo nismo saznali - ako smo išta i saznali. Ono jurcanje sa kamerama oko stadiona je bilo ispod svakog nivoa, bez obzira o kome se radi. 

 

Ne mislim da se pravi gužva zbog 'rejtinga' već mi deluje kao se skupila ova ekipa novinara i napravila sebi izlaz sa ovog i ovakvog B92.

Eto, to je neki moj utisak  :huh:

Link to comment

da se nadje bilo kakav izlaz koji bi im omogucio da ubuduce vode koliko-toliko normalan zivot, ja zadovoljan. ne mogu uopste da opisem recima koliko mi je lose od situacije u kojoj jedna mlada osoba mora da zivi pod 24h policijskom zastitom. a znalo se od starta da je to realna opasnost...

Link to comment

da se nadje bilo kakav izlaz koji bi im omogucio da ubuduce vode koliko-toliko normalan zivot, ja zadovoljan. ne mogu uopste da opisem recima koliko mi je lose od situacije u kojoj jedna mlada osoba mora da zivi pod 24h policijskom zastitom. a znalo se od starta da je to realna opasnost...

 

Pa na zalost mislim da ovo sto si ti napisao i ono sto je napisao akibono nemaju dodirnih tacaka...

 

Situacija sa bezbednoscu B.S. je ista kao i pre ovih "reporter" emisija- tragicna i sramotna.

A ovaj "novi serijal" je prosto lose uradjen jbga.Novinarski gledano -tanak.Nema tu sadrzaja...Mislim da su i urednici shvatili.

Link to comment

Biram ovako tanak insajder u odnosu na bilo koju drugu emisiju, bilo kada na bilo kojoj tv. 

 

+1000

 

U ovakvoj državi, sa ovakvim guzonjama, svaki glas protiv udbaškog establišmenta ima smisla.

Link to comment

Pa na zalost mislim da ovo sto si ti napisao i ono sto je napisao akibono nemaju dodirnih tacaka...

 

Situacija sa bezbednoscu B.S. je ista kao i pre ovih "reporter" emisija- tragicna i sramotna.

A ovaj "novi serijal" je prosto lose uradjen jbga.Novinarski gledano -tanak.Nema tu sadrzaja...Mislim da su i urednici shvatili.

ma nisam se ni osvrtao na akibona, osim ovo oko izlaza... meni prosto tuga sto je devojka o kojoj zaista mogu da kazem puno toga dobrog dovedena u situaciju da zivi kao u zatvoru. ni onaj prvi serijal insajdera nije trebalo nikad pustiti, ako je to bila cena. a bila je.

 

edit: nisam se osvrtao ni na kvalitet novog serijala, nisam ga ni gledao.

Edited by aram
Link to comment

Da, zanimljivo je da je prvi pasus napisao isti onaj urednik čije su novine objavile ono o Kolindi kao i čuveni izvještaj sa koncerta B. Ajdola - poznato je koliko DJV ljubi istinu

Link to comment

Jel se svi vi zovete dete Grujica?Sad kao verujete urednistvu (pa ma sta to bilo) B92 koje naravno i ne postoji a kad je ukidan Utisak niste verovali tom istom telu?Sta je pravi razlog ukidanja Insajdera?Cekam Brankicu da prozbori...

Link to comment

Dok dlanom o dlanom, ode Utisak, ode Insajder ...

 

Ali vredno se učilo i naučilo - likvidacija slobodne misli više se ne obavlja drakonskim kaznama i upadima specijalaca u redakcije kao 90-ih, već značajno suptilnijim metodama ...

 

A ovi Informerovi uvodnici se i inače pišu u kabinetu, Nakaza ih samo malo nafiluje epitetima ...

Edited by stoka
Link to comment

Dok dlanom o dlanom, ode Utisak, ode Insajder ...

 

Ali vredno se učilo i naučilo - likvidacija slobodne misli više se ne obavlja drakonskim kaznama i upadima specijalaca u redakcije kao 90-ih, već značajno suptilnijim metodama ...

 

A ovi Informerovi uvodnici se i inače pišu u kabinetu, Nakaza ih samo malo nafiluje epitetima ...

Vredno oni rade, jos par ovih sto im bodu oci i to je to.

Ko ce da spominje neispunjena obecanja

Link to comment

Reporter je stravično loše urađena emisija, u redu je da većina ljudi koja ne prati dešavanja u klubovima bude upoznata ali je to sve moglo biti urađeno bar 10x bolje. Šteta.

Link to comment

 

Ovaj blagovremeno (pre povlacenja emisije) reagovao: 

 

"kreator haosa" jbte... zvuči ko neki hevi metal bend iz 80ih. alal vera, kvazimodo.  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...